Coś Jak Temat Świrusa

Status
Zamknięty.

KaTaA

New Member
Dołączył
5.11.2006
Posty
9
Dlaczego nie chodzą avatary z Podstawowej Galerii ??? Chciałem dać sobie małpe: nie chodzi, kolesia co za plecami miał ogień: nie chodzi, chciałem sobie dać czache z czerwoną chutką: NIE DZIAŁA !!! Niech ktoś to zmieni, a później zadowolone forum mówi: Wielkość avatara nie może być większa niż 160 na 160 pixeli i nie większa niż 600 kb. Z tego wychodzi że żaden nie działa, nawet z mojego kompa ! Prosze o pomoc !!!

PoZdRo
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Avatary z galeri widocznie nie działają po zmianie bazy. postarm się to naprawić.
Z komputera działają na 1000 procent. Tylko musi być odpowiedni format. Rozmiar nei wiekszy niz 160x160.
mozesz jescze dac link do obrazka z np: imageshack.us.
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Sorry za "rozgrzebywanie temat", ale pojawił się u mnie ten sam problem co u Świrusa, ale że tamten temat by ł zamknięty, to żeby nie zakładać nowego piszę w tym. Normalnie obrazek powinien wyglądać tak:


Ale cały czas mi go rozciąga, obojętnie skąd bym go nie wrzucił :(. To samo było, jak wcześniej próbowałem zmienić i myślałem, że pomyliły mi się wielkości, ale okazało się, że jednak nie i forum "rozciąga" avka.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Jak dodajesz avatara, tam pod tymi polami na adres obrazka sa pola "szerokość" i "wysokość" uzupełnij je (w pikselach;])
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
O, dzięki wielkie...właśnie tak zastanawiałem się do czego to jest xD...ładny ze mnie ciemniak. Dzięki jeszcze raz i sorry za ten zdeczka spam ;/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom