Cmentarzysko Orków

Status
Zamknięty.

mistrz10

New Member
Dołączył
19.11.2008
Posty
27
Witam! Chciałbym prosić o parę rad. Jak za pierwszym razem byłem na cmentarzysku orków miałem ok. 9 lvl, kiepski łuk i jakiś miecz, ze pożal się Boże. Wtedy orków bardzoo trudno mi było pokonać. No ale dobra, z pomocą kodów. Jakoś wybiłem wszystkich. Spotkałem się z Lukorem, znalazłem (z trudem) pierwszy zwój, ale drugiego już nie mogłem. W końcu poprosiłem kumpla. Odwalił to za mnie.
Ale teraz chciałbym sam to zrobić. Jestem o wiele silniejszy. Mam 17 lvl, mnóstwo run i zwojów, Kuszę Wojenną i Lekki Miecz Dwuręczny. Oraz Szatę Arcymaga Ognia, 55 pkt. zręczności, 42 siły, 34 pkt. many. Czy ktoś mógłby mi napisać mini-poradnik do Cmentarzyska Orków? Chciałbym, żeby było tam wszystko opisane krok po kroku, mile widziane screeny. Pozdrawiam Glorfindel
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Zabij orki przed wejściem do swiątyni i przekręć kołowrót przy wejściu do orkowej świątyni. Przeszukując świątynie natkniesz się na walczącego baala Lukora. Pomóż mu i zacznij badać tunele, które odchodzą do pomieszczenia w którym jesteś. Zacznij od prawego. Znajdziesz w nim połowę orkowego zaklęcia teleportacji (znajduje się w niszy za kratami, aby je otworzyć musisz wejść do niszy obok i pociągnąć za dźwignię). Druga część znajduje sią w środkowym tunelu. Kiedy będziesz miał obie części idź do ostatniego tunelu. Czekają Cię tu dość trudne walki. Kiedy uporasz się ze wszystkimi orkami pokręć się trochę po pomieszczeniu aż baal Lukor powie żebyś użył orkowego zaklęcia teleportacji(musisz stanąć w odpowidnim miejscu) dzięki któremu przeniesiesz się na drugą stronę ukrytych drzwi. Użyj kołowrota i wraz z Lukorem przeszukaj grobowiec. Kiedy okaże się że w grobowcu ani śladu śniącego, baal Lukor oszaleje i będziesz musiał go zabić. Wróć do Cor Angara i powiedz co zaszło.
 

mistrz10

New Member
Dołączył
19.11.2008
Posty
27
Gdybym nie umiał wejść na stronę byłbym Ci wdzięczny, ale umiem, a w tego typu opisach nie wszystko jest jasne.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Najlepiej wybić wszystko co się rusza na tym cmentarzysku.Później przeszukać cały teren ;) Części zwoju Orków są w jaskiniach niedaleko tego guru(albo straznika świątynnego) który prowadził poszukiwania na cmentarzysku.W tych jaskiniach bedzie kilku orków.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom