Chyba największy bug w grze...

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
Mam nadzieję, że tego tematu nie było... chodzi mi o pewnego buga w grze, który nie pozwala mi dalej grać. Wygląda on następująco...:
> Nie mogłem z nikim porozmawiać, aby mieć zadanie dotyczące przemytu broni, więc nie mam Amuletu Szukajacego Ognika...
> Jak wiadomo, dużym bugiem jest ten, który dotyczny Laresa i ornamentów (jeśli się nie pójdzie z nim na początku szukać ornamentów, to można to zrobić dopiero po powrocie z Górniczej Doliny) - ja właśnie z nim NIE poszedłem...
> Wyruszyłem do Górniczej Doliny, gdzie wypełniłem główne zadanie, aby uzyskać list do Lorda Hagena...

i tu zaczyna się problem...:
> Wracając przez Przełęcz do Nowego Świata jest zmiana rozdziału na trzeci...
> W tym momencie pojawia mi się filmik ROZPOCZYNAJĄCY GRĘ i dwa rozdziały (pierwszy i trzeci) się jakby "łączą"... mam OD POCZĄTKU wszystkich przeciwników, wszystkie przedmioty, roślinki itp., ale mam również wszystkie zadania z III rozdziału, walczę ze Smoczymi Zębaczami, Wargami, czy Poszukiwaczami...
> Wokół miasta też wszystko się zmienia, np:
- pojawia się znowu Greg, który po rozmowie idzie atakować bazę Dextera
- Canthar siedzi sobie na ławeczce, gdzie siedzi na początku, ale sprzedaje normalnie towary
- Sara i ten drobny złodziejaszek stoją na swoich początkowych miejscach, ale rozmawiają ze mną tak, jakby byli w więzieniu ("to wszystko Twoja wina, że muszę tu być" itp.)
- Mam dużo mniej towarów w sklepach, np. gdy mój znajomy powrócił z Górniczej Doliny, Constantino miał m.in. 3 Goblinie Jagody i 1 lub 2 (nie pamiętam) Smocze Korzenie... ja mam 1 Goblinie Jagody...

Co teraz zrobić? Ostatniego save'a mam z Górniczej Dolinie, po wypełnieniu już zadania z kopalniami...
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Moim zdaniem pozostało Ci jedynie reinstalnąć Gothica bo niewiedze innej możliwości. Jeżeli po przeinstalowaniu gry znowu bedziesz miła tak samo to przeinstaluj Wina, Może zadziała. Pierwszy raz widze i słysze żeby ktos miał taki problem jak Ty. Naprawde fajny Bug. Powodzenia. pozdro All
 

Spec

Member
Dołączył
19.2.2005
Posty
34
hmmm... już o czymś takim czytałem, poszukaj na tym forum na pewno coś znajdziesz. Moja rada jest taka żeby zrobić reinstalkę Gothica i wrócić do sejwu z górniczej doliny, może wtedy da się przejść do Khorinis normalnie.
 

phela19

Member
Dołączył
15.2.2005
Posty
52
BUG

Sopox masz buga człowieku, ale nie da się nic zrobić.Chyba że... zrobisz reinstalke i zagrasz od nowa.(może coś przestawiałeś w plikach?)
 
A

Anonymous

Guest
Ja też nie chodziłem z Laresem a zdobyłem ornamenty sam.Także byłem najpierw w G dolinie. Sprobuj potraktować sarę i złodziejaszka czarem zapomnienia.Możesz go zdobyć u takiego domorosłego alchemika w portowym mieście.Amulet szukającego ognika da ci Vatras ale wcześniej trzeba dostać to zadanie albo w straży albo od strażnika w porcie a następnie ci go wyszkoli któryś z magów wody w Jarkendarze. Może nie masz rozwiązanego problemu z zaginiętymi dlatego pojawia się Greg.Idż z Gregiem do Dextera i wykonaj jego zadania. oraz odnajdż zaginionych co są w Kohornis. Cantar też u mnie handluje z ławeczki.Może da się ten problem z przeciwnikami ominąć lub pokonać ich powtórnie. Jak się nie da to bym wrócił od nowa i nie wsadził bym sary do więzienia. Zrobiłem tak jak grałem bez dodatku i potem żałowałem. Lepiej kupić ubranie u Lobarta.Dwa pierwsze rozdziały są łatwe do przejścia
 

lord hageno

New Member
Dołączył
4.3.2005
Posty
2
ej ale to chyba nie jest takie złe możesz np. wykonać jeszcze raz zadaia które wykonałeś na początku, a tak serio to może bawiłeś się trochę w konsoli i zmieniłeś sobie gildie na inną albo coś takiego jak tak to spróbuj wszystko doprowadzić do porządku i powinno być spox, aha to chyba nie jest największy bug w grze ponieważ nie zdarzył się dużej liczbie graczy...
 

Xeon

Member
Dołączył
4.3.2005
Posty
69
no nie wiem moze graj od nowa
albo kup :
GeForce 6800 Ultra Gainward Ultra PCX 2600 TV & 2xDVI 256MB "GS" (PCI-E)
albo:
GeForce 6800 Ultra Gainward Ultra/2600 TV & 2xDVI 256MB "GS" BOX
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom