Candela I Rogi Cieniostworow

Status
Zamknięty.

flaku

New Member
Dołączył
30.4.2007
Posty
6
Witam ponownie

Ledwo uporalem sie z ruda dla Thoreka ( dzieki za pomoc dla Braveheart i pavel_pl ) a juz mam kolejny prblem :( . Mianowicie Candela prosi o upolowanie dwoch cieniostworow a nastepnie o sprzedanie mu ich rogow. Po zabicu przy cieniostworach nic nie zostaje, a po nauczeniu sie zdolnosci pozyskania rogow i zebow nadal nie moglem wyciagnac z nich ich rogow :( , teraz nie wiem czy jest to kolejny z bardzo wielu bugow czy tez nie potrafie korzystac z nabytych zdolnosci, a moze nie trzeba wcale korzystac ze zdolnosci tylko po prostu moje IQ nie ogarnia tej gry :p. Wiec to jest bug czy cos zle robie ??.

PS: Prosze o wyrozumialosc ale jestem totalnym noobkiem jesli chodzi o RPG'i a trzeci Gothic jest moim pierwszym :D

pozdrawiam
 

Xelitas

Member
Dołączył
1.1.2005
Posty
343
Nie ty jeden miałeś ten problem, ja też się z tym męczyłem. Jeżeli nauczyłeś się umiejętności po zabiciu tych dwóch cieniostworów, nie możesz już nic od nich zabrać (w każdym razie ja nie mogłem). W zasadzie musisz poszukać innych dwóch cieniostworów, bo z tymi już nic nie zrobisz.
 

BraveHeart

Member
Dołączył
4.4.2007
Posty
166
U mnie czasem zdarza się że umiejętności
których się nauczyłem nie działaja od razu
i dopiero po kolejnym uruchomieniu gry są.
Więc może spróbuj jeszcze raz a się uda.
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Ja też tak miałem chodzi o to że musisz znaleść inne dwa cieniostwory. To nie jest żaden BUG (naszczęście). Jak nauczysz się jakieś umiejętności to nie możesz pozyskiwać to ze zwierząt które zabiłeś wcześniej czyli przed nauką tej umiejętności. Tak samo jest chyba ze skórami i pazurami. ;) :D :) B)

I tak przy okazji jak nie wiesz czegoś to najpierw poszukaj, bo temat był omawiany a dopiero potem zakładaj temat jak nie znajdziesz tego czego szukałeś. ;) :D

Pozdrawiam ;)
 

valdes

New Member
Dołączył
4.4.2007
Posty
23
Miałem ten sam problem, naucz się od Jensa lub kogoś innego wcześniej tej umiejętności, wróc to Candeli i zrobisz zadanie bez problemu ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom