Can"t find file

Status
Zamknięty.

xardasnekromanta

New Member
Dołączył
9.11.2007
Posty
1
przepraszam bardzo mam problem z grą gothic 2 noc kruka podczas uruchamiania gry pojawia mi się błąd "
B: VFILE: Err:-2: Can't find file:_WORK\DATA\SCRIPTS_COMPILED\PARTICLEFX.DAT Code: 255
i nie moge włończyć gry co mam zrobić muj kumpel porzyczył o demnie gothica 2 noc kruka zainstalował i mu normalnie wchodzi a mnie nie :/ :( :angry:
 

111zxc111

Member
Dołączył
16.9.2007
Posty
39
Też to miałem.
CZy podczas instalacxji zmieniałeś miejsce gdzie ma to być instalowane
jeśli tak to odinstaluj i nie zmienij musi zostać zainstlowane tak jak jest osrazu
 

adam792

Member
Dołączył
12.6.2007
Posty
72
zmiana miejsca to chyba nie problem bo ja zawsze zmieniam podstawowe miejsce instalacji na swoje i NIGDY niemiałem jeszcze z tym problemu ;/ Ale jeżeli znalazłeś już odpowiedż na błąd to się pochwał żeby nie było znowu takich pytań na forum.
 
V

Vergil

Guest
Jezu wpisz sobie w Wyszukaj particlefx i włóż plik do np. C:/Program Files/JoWooD/Gothic 2/_WORKS\DATA\SCRIPTS\_COMPILED.
Jeśłi nie masz na kompie to reinstall gry, zachowaj sobie folder save.
 

111zxc111

Member
Dołączył
16.9.2007
Posty
39
mówie ci żę reinstal bez zmiany miejsca to jedyne wyjście też tak miałem
 
V

Vergil

Guest
Nie ma żadnej różnicy tam, gdzie to instalujesz! To brzmi jak np. instalujesz grę w E i masz errora, i w C i nie masz errora... Nie ważne gdzie instalujesz- wypakuje wszystkie pliki tam gdzie chcesz, nawet w C:\WINDOWS\system32 i się całe zainstaluje! Wrzuciłbym Ci na Speedyshare ten pliczek, ale mam same G2 bez NK.
Może ktoś CI wrzuci ten plik, wystarczy ładnie poprosić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom