Bugi.........

Status
Zamknięty.

Schulz

Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
89
Witam czy to zwyczajnie ja mam pecha, czy u Was tez wystepuja nastepujace 3bugi:

1. Ben - Erei: kiedy probuje nauczyc sie od Eusebio zdolnosci alchemicznej: wyrobu trucizn - nie ma opcji, nie udaje sie pomimo spelniania kryteriow, zaplacenia w zlocie i PN i odpowiedniej gadce tegoz Alchemika. zwyczajnie na ekranie herosa umiejetnosc ta ciagle figuruje jako nienauczona.

2. Klan Wilka - podejmuje misje oczyszczenia mostu z orkow, udaje sie tam wraz z gosciem jakos na H....(Hogar chyba), ale niewiedziec czemu po drodze zbacza on w prawo na wysoki klif (przed Szablozebami, kolo Ogra), staje tam pod drzewem i ani rusz! udalo mi sie samemu oczyscic most z najezdzcow, ale zadania: ---Udaj sie z tym gosciem na most --- z logicznych wzgledow jest niewykonalne, bo nawet jesli zmusze go do walki z potworami, a wiec ruszenia sie z miejsca, po walce od razu wraca on pod to drzewo........

3. Vengard - pewien kupiec prosi mnie o przyniesienie 20 kilofow, 10 mlotow i 5 pil. kilofy zdobylem, oddalem, mlotow jeszcze nie. natomiast pily mam w odpowiedniej ilosci, a mimo to linia dialogowa umozliwiajaca oddanie rzeczonych przedmiotow nie pojawia sie!

zeby nie bylo, mam orginalke PL wersja 1.08

hmmm szkoda, ze nie dostalem zadnej odpowiedzi...

tak wogole to mala poprawka: okazuje sie, ze wyrobu trucizn niemoge nauczyc sie WCALE. probowalem dzis u kolesia w Bakaresh, sytuacja jw.

prosze o odpowiedz
 

Xtremex

New Member
Dołączył
23.11.2006
Posty
21
2. Ostatnio mialem taką misję i nie mam z tym problemu... Mam orginalke PL z patchem 1.9
 

Ephant

New Member
Dołączył
23.11.2006
Posty
29
orki mozesz zabić sam, ale jak zaczales z nim to juz po ptokach,,, wogole zdażyło mi sie pare razy ze nie moglem skonczyc zadania przez bugi :/ i to nawet nie nieudane tylko ciagle do zrobienia
 

Santiago

New Member
Dołączył
28.11.2006
Posty
12
QUOTE(Schulz @ 15-11-2006, 16:28) [snapback]126954[/snapback]

Witam czy to zwyczajnie ja mam pecha, czy u Was tez wystepuja nastepujace 3bugi:

3. Vengard - pewien kupiec prosi mnie o przyniesienie 20 kilofow, 10 mlotow i 5 pil. kilofy zdobylem, oddalem, mlotow jeszcze nie. natomiast pily mam w odpowiedniej ilosci, a mimo to linia dialogowa umozliwiajaca oddanie rzeczonych przedmiotow nie pojawia sie!





Ilosc mlotow i pil jest zle przetlumaczona tak naprawde musisz ich przyniesc wiecej chyba po 15.
 

Zuben

New Member
Dołączył
27.11.2006
Posty
23
Ów gość z którym poszedłeś zabić orki zapewne ma wyciagnięty miecz tak? To znaczy ze widzi on jakąś zwierzynę czy orka którego chce zabić ale nie ma dostępu przez przeszkodę w tym wypadku drzewo. Owa jego ofiara też jest zablokowana. Musisz zabić to co on chce i wtedy już się gość odblokuje. U mnie tak było przy hełmie Ejnara. Gość widział z górki goblina i nie mógł do niego dojść. To wystarczyła magia i zwierzę padło a koleś się odblokował. Musisz zabić zwierze które się nie rusza i jest gotowe do ataku.
 

Domin

Member
Dołączył
15.12.2006
Posty
124
1-mam
2-raz mialem(tylko ze umnie zaczal lac ogra-nie mial szans)
3-nie chcialo mi sie zbierac to nie wiem
 

splinter

New Member
Dołączył
19.12.2006
Posty
1
ja miałem problem z gościem, którego trzeba było odprowadzić / pomóc uciec z farmy (takie miasto, pod którym były dwie farmy, było na nich zadanie zebrania zboża - jestem w pracy i nie pamiętam nazw, sorki). Po odbiciu miasta zagadałam do tego gościa, że możemy spadać. On się podniósł, biegniemy, wbiegamy na górkę, i.... koleś znika!!!! Próbowałem kilka razy lołdować i to samo...
A obawiam się, ze był to koleś, który miał mi dać Puchar Ognia... Czy jest jakiś sposób, żeby go jeszcze dorwać?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom