Bugi W Gothic 1

Status
Zamknięty.

cord7

Member
Dołączył
24.12.2007
Posty
49
Nie było Tu jeszcze takiego Tematu więc zakładam . Tylko mam nadzieje ze tu będą opisywane bugi typowe a nie przeżycia z gry na kodach jak to bywa w innych forach :p
Oto Bugi jakie znam :
- Jak spadamy z wielkiej wysokości to jak naciśniemy przycisk krok w lewo ( u mnie A ) to nie zabijemy sie
-Jak Gadamy z Xardasem o Usunięciu Z Uriziela Fali Śmierci to jak zdązymy podczas tej rozmowy wcisnąć ekwipunek i wyrzucić Uriziela to dostaniemy Rune i uriziel będzie cały dobry ( mozna tak robićbez końca :p )
- Jak jesteśmy Cieniem i Thorus proponuje nam Zostać strażnikiem to najpierw idziemy do Magów Ognia mówimy że chcemy zostac magami ale nie przechodzimy Próby wracamy do Thorusa i zostajemy strażnikiem a potem wracamy do Corristo i przechodzimy próbe i jesteśmy Magami ognia :p
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
No to ja sie jak na razie w jedynce na takie bugi napotkałam:

1. Czasem jak skoczymy, to nagle jesteśmy tak wysoko nad ziemią, spadamy i po nas... Po prostu skaczemy aż do nieba ^^
2. Raz stałam koło drzwi i dałam czar "przemiana w wilka" i normalnie przeszłam sobie przez drzwi... Jak sie przemieniłam to momentalnie po drugiej stronie drzwi się znalazłam... Więc jak ktoś nie ma wytrychów, to stanąć przy drzwiach i przemienić się w jakiegoś stwora :D

Ten drugi bug jest czasem bardzo przydatny, np. jak jestem gdzieś daleko od miasta i nie ma skąd wytrychów wziąć ^^ :p
 

Akirazashi

New Member
Dołączył
25.5.2008
Posty
7
Ja znam fajny bug z przejściem przez tą wielką bramę w starym obozie. No więc jak jesteśmy przed nią kiedy jest zamknięta to stajemy z brzegu tam gdzie jest widoczna cienka szpara. Nasza postać musi mieć wyuczoną akrobatykę i wtedy skaczemy przeskakując na drugą stronę do obozu przez szparę szerokości kilku centymetrów. :)

PS:Było jeszcze kilka innych bógów ale po tym wywodzie nie chciało mi się ich opisywać.

Słaby to wywód, ledwie 4 linijki. Nikt się nie obrazi jak dopiszesz coś więcej. - Feo
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
u mnie bezimienny przesuwa jak skacze można przejśc przez sciane
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
nie wiem czy to bug
jak się jest chrząszcem to też można się próbować przeciskać przez kraty czy szpary gdzie nie można się dostać.
chrząszcz nie przechodzi całkowicie na drugą stronę ale wystarczy jego kawałek po drugiej stronie (kawalątek różka czy "nogi" no jeszcze lepiej głowy) i nacisnąć enter i już bezio śmiga po drugiej stronie :p
najlepiej to mi się podobało w świątyni śniącego gdzie większość pomieszczeń za kratami była nie do przejścia :p także bezio śmigał gdzie się da :p
 

kilek13

Member
Dołączył
7.12.2008
Posty
142
No wiec tak.
Pierwszy bug jaki odkrylem w grze to bylo przyjscie przez samego bezia przez kraty w swiatyni sniacego.
Wchodzimy w sam rog kraty, wyjmujemy bron, dajemy krok w strone kraty i trzymamy caly czas przycisk teraz tylko skoczyc.(nie zawsze sie to udaje, ja robie to za jakims 5 razem dopiero:p)
Nastepny bug z jakim sie spotkalem, to taki ze pod moimi stopami nie bylo ziemi tylko widac bylo niebo:D
Nastepny: gdy np. chcemy zabrac jakis przedmiot, ale gdy go podniesiemy zaatakuje na straznik jest na to sposob.
Podchodzimy do jakiegos przedmiotu, wyjmujemy bron, wtedy straznik powie: schowaj bron, chowamy szybko bron i podnosimy owy przedmiot, nikt nic nam nie zrobi :)
I jeszcze: Zwabiamy do siebie jakiegos orka, i staramy sie by biegl on za nami, biegniemy w strone starego obozu i dobiegamy do straznikow, ci idioci nie wiedza ze to wrog i nie beda go atakowac :blink:
Ok ostatni: Gdy do zamku(czy tam gdzie :p ) nie chca nas wpuscic straznicy, wyjmujemy bron i przebiegamy.
THE END, znam jeszcze kilkam, ale nie wiem jak o nich napisac :rolleyes:
 

parsival

New Member
Dołączył
27.1.2009
Posty
24
W NO przy Gornie jest ławka
siada na niej najemnik a gdy wstaje czasami się blokuje
i się kręci w miejscu
 

czlapek14

Member
Dołączył
17.6.2008
Posty
253
Jest jeszcze takie coś:
Jak zareagujemy z osełką to dostajemy niewykończony miecz, nieważne czy mamy ostrze czy nie, po prostu dostajemy(przynajmniej jest tak w NO). Można tym sposobem zrobić mnóstwo mieczy i je sprzedać i mamy kupę kasy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom