bug z lodowym smokiem

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
gadam - codfam sie - wale w niego deszczem ognia - smok sie nie rusza - wale go mieczem - nie ginie - doswiadczenie - smok w dalszym ciagu stoi - odchodze zeby go nie widziec - wracam - lezy- nie ma serca smoka...
 

Bonifacy

Member
Dołączył
31.10.2004
Posty
379
Na twoim miejscu poszukałbym na necie kodow do gothica 2. Wpisałbym w konsole kod na serce smoka i byłoby git. Czasem trezba uzyc kodow. Pozdro.
 

Lord Freeze

New Member
Dołączył
22.2.2005
Posty
2
kill

podejdz do niego i kill wpisz i go zabiejesz ale to w ostateczosci bo to cheat ^^
 
A

Anonymous

Guest
Często spotykałem się z takim błędem. Możliwe, że nie zabijales gadów w odpowiedniej kolejności.
1 bagienny
2 kamienny
3 ognisty
4 lodowy
I pamiętaj, że po zabiciu każdego smoka nalerzy udać się do palladynów i wypytaćo następnego
smile.gif
 

mistEr

Member
Dołączył
23.10.2004
Posty
86
Arti nie trzeba iść do palladynów, i nie trzeba zabijać ich po kolei, ja najpierw zabiłem lodowego. Oczywiście z pomocą Biff'a : D

Co do problemu wczytaj i oczyść droge od przełęczy [jak już tego nie zrobiłeś
tongue.gif
] Weź z przełęczy biff'a i idź z nim na smoka, pogadaj ze smokiem, i uciekaj smok zajmie się twoim pomocnikiem, a ty go od tyłu mieczem potnij. Oczywiście Biff za swoją hmm przysługe chce 100$ ale warto wydać bo pomaga i to bardzo
tongue.gif
 
A

Anonymous

Guest
mam także podobny problem z ognistym smokiem. Nie potrafię go zabić. Walę w niego całym arsenałem a pasek życia mu się wcale nie zmniejsza. Spada mu tylko na moment po każdym ciosie i wraca do poprzedniego stanu 100%.
 

mistEr

Member
Dołączył
23.10.2004
Posty
86
o boże
ohmy.gif
no bo mu się odnawia życie ... weź biff'a smok isę an nim skupi on go będzie bił a ty smoka bij z boku żeby cię ogniem nie trafił, wtedy go szybko zabijesz, albo jak nie chcesz iść po biff'a i mu płacić to przywołaj szkielety ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom