BUG na farmie Onara

Status
Zamknięty.

luk@sz

Member
Dołączył
15.2.2005
Posty
47
Ide do najemników i Sentenza każe mi zaplacić myto za wejscie. Nie płace mu. Walcze z nim i przez przypadek go zabilem, rzucili sie za mna najemnicy wiec poszedłem do Lee, zapłaciłem grzywne 550 zlota!! :shock: Ide nastepnym razem znowu goscie mnie atakują i oczywiscie znowu musze płacić grzywnę. Było tak ciągle, dopóki nie dostalem runy teleportacyjnej
sad.gif
 
A

Anonymous

Guest
wedlug mnie najlepiej tych co cie bija dobic
smile.gif
 

Daniel_666

New Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
9
Naprawdę pierwszy raz o tym słysze żeby się tak działo, Grałem tyle razy w Gothica i nigdy mi sietak nie zdarzyło.
 
A

Anonymous

Guest
Geniusz :/

Geniuszu! Po 1. Czemu nie możesz zapłacić mu tych nędznych pieniędzy-gość Cię polubi... A po 2. Czemu nie możesz się PO PROSTU wczytać przed zaatakowaniem go??? HYMM???
 
A

Anonymous

Guest
Ja też mam dziwnego buga

Zainstalowałem gothic 2 nk gram i gram jestem juz najemnikiem wychodze. Wracam podwórka włanczam kompa i wykasowało mi save z tym najemnikiem. Zaczynam grac od nowa gadam z Xardasem moge tam wybierac co chce wybrac, ale jak wybiore to nie pokazuje sie to na górze nawet jak Xardas albo jak ktoś inny mówi do mnie. Niewiem co jest
ohmy.gif
. HELP!!!!!!!!!
 

Villen

New Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
27
To na górze - chodzi Ci o napisy? Wydaje mi się że one są standartowo wyłączone i trzeba je w opcjach włączyć. Co do save'ów to staraj się mieć więcej niż jeden, wtedy będziesz miał mniejsze ryzyko ich stracenia.

Pozdro

V.
 
A

Anonymous

Guest
takie coś sie czasami zdarza. mi np. tez niekiedy nie było napisów. poprostu naciśnij escape. wtedy powinny w nastepnym zdaniu napisy sie pojawic
 

Saper

Member
Dołączył
22.2.2005
Posty
83
1. tych najemnikow nie mozna ominac przechodzac obok kapliczki w lesie? (tam jest jeden z estereggs: na nagrobkach pisza smieszne rzeczy np. "Potężny krasnolud z kosmosu 2983-3792" czy cos takiego
tongue.gif
. chodzi mi o ta krypte gdzie jest zejscie do podziemi)
2. moj kolega mial tez tylko jednego save'a na 18 poziomie i mu sie komp zawiesil podczas zapisywania. musial grac na starym czyli p level. ja to mam 9 save'ow
smile.gif
 

adamk

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
35
heyah

ja kiedys nie mialem co robic i przez 2 miesiace zabilem wzystkie osoby i zwierzaki ktore zyly rzez i to bylow 1 rozdziale mailem niesmiertelnosc przez ten czsas chociaz to cos zlego
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom