Bug{jak zwykle}

Status
Zamknięty.

Quahodron

Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
51
Mam pewien problem!
Zamiłem już 2 smoki i gdy poszłem do Pydrakana{ten z gór} on powiedział mi gdzie znależć jego pana!!
OK po 1-sze a gdzy go pokonałem po pierwsze nie dostałem XP !!!!!
Po 2-gie gdzy pogadałem z ostatnim smokiem była tam tylko 1 obcja dialogowa {"kim jesteś!"} i gdy chcałem go po gadce zabić to nie dało się go zaciukać!!!!!!! Był nieśmiertelny jakbym z nim nigdy nie gadał!!!
Czy to bug czy coś przeoczyłem!!!!!????? :?: :?: :!: :!:
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Albo nie naładowałeś Oka. Chociaż to raczej niemożlwe bo o czymś tam z nim pogadałeś. Albo jesteś za słaby (chodzi mi o postać) Albo masz Buga co jest bardziej Prawdopodobne. Spróbuj wczytać wcześniejszego save. Pozdro All
 

Adonix

Całkiem Miły Człowiek
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
433
i znowu o bugach. czlowieku to jest najpotezniejszy ze smokow, i na koniec jego HP sie regeneruje na max i znowu go siekasz. Z tym smokiem meczylem sie okolo 30 minut a ty bys chcial go miec na tacy po 5 minutach. Gothic to nie jest gra hop siup i next. Wniej trezba obrac taktyke, wiedziec kiedy sie wycofac by odnowic zycie. To jest najwashniejsza potyczka w grze a ty myslisz ze ciachniesz go byle stałą.
 
R

ReZiWiz

Guest
re

A ja powiem tyle. jezeli masz słaby miecz to poprostu nie odbierzesz smokowi skali. przykłądowo odbierasz mu 40 pkt zycia, a on w jeden chwili je odnawia. Tak samo jest w gothic I. Jeżeli masz np stary zardzewaiły miecz, to jak biejesz straznika to nic mu nie odbierasz. Jak masz np miecz z obrazeniami 30 to juz cos mu odbierasz. I to nie ejst zaden bug... ludzie.... mi się normalnie chce mdkleć jak słysze o tych bugach :| Wy nie widzieliscie jeszcze buga :|
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom