Bug czy nie ? Czytac plz !!!

Status
Zamknięty.

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
No to tak ide sobie do slonecznego kregu zeby zrobic oko innosa ide patrze a tam poszukiwacz wiec bryle lodu a niego i go zabilem biore od niego te rzeczy a tam tak miedzy innymi jakis miksturakami itd:

:arrow: Runa Gromu
:arrow: Runa Błyskawicy
:arrow: Runa Małej Burzy
:arrow: Runa Deszczu Ognia
:arrow: Runa Śmiertelnej Kuli
:arrow: Runa Pocisku Śmierci
:arrow: Runa Krzyku Umarłych (z magii beliara)

Jak mysliscie jest to bug czy moze zabilem wszystkich poszukiwaczy labo jakos tak bo ja mam dopiero 3 chyba krag wiec nie moge uzywac zadnych z tych zaklec a chyba malej burzy moge uzywac bo nie wiem czy grac z tymi runami czy je gdzies schowac i samemu sobie tworzyc chyba ze wrazie potrzeby
biggrin.gif
 

Daniel_666

New Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
9
Ja grałem już duzo razy w gothuca i ani razu mi się to nie zdarzyło i grałem magiem i grałem paladynem a także łowcą smoków i nie miałem czego takiego.
 

Villen

New Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
27
Odpowiedź jest taka:
Aby zdobyć te runy trza Poszukiwacza zabić Bryłą Lodu ale musi on zginąć od długofalowych obrażeń ( 2 na sek) i jak zginie zamrożony nie może się przewrócić. Wtedy w jego ekwipunku pojawią się te runy (udało mi się za pierwszym razem :twisted: ). Krzyk umarłych znikł mi później chyba po wczytaniu save - nie wiem dokładnie, ale resztę zatrzymałem i używam ( zaoszczędzone DUŻO PN ).
Nie wiem czy to bug ale jeśli tak to fajny
laugh.gif


Pozdro
V.

Do notki poniżej:
Fakt, nie pomyślałem o tym. To dobry sposób jest :twisted: i chyba z niego skorzystam - dzięki z radę.
 

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
Nom wlasnie tak Villen a krzyk umarchyl chyba ci znik jak ulepszyles szpon beliara czyli wzieles nowa rune ja tez tak mialme ale teraz przwed kazdym ulepszeniem wyzucak krzyk umarchych a poznije biore
tongue.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom