Bryłka rudy

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
Chciałem sie dowiedzieć czy bryłka rudy w NK jest coś warta?? A jeśli jest to na przykład do czego ?? Pozdrwaiam 8)
 

Xeon

Member
Dołączył
4.3.2005
Posty
69
brylka rudy jest warta troche zlota.
z brylki wykowasz magiczne miecze jak posiadasz tak owa umiejetnosc kowalstwa (wykluwania miecza z magiczna ruda)
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
...ale wykuwając miecze z magicznej rudy pamiętaj, że Harad ich nie bierze. I straciłem przez to 10 PU!!! :evil:
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Dlaczego straciłeś 10 pkt nauki :?: Kowalstwo jest bardzo opłacalne. Poza tym nie szkoda byłoby Ci Rudy dla kilkuset sztuk Złota za jakiś Miecz. Wolałbym go dla siebie zrobić albo wykuć jakiś inny Miecz który bede miał na stałe. Pozdro All
 

Xeon

Member
Dołączył
4.3.2005
Posty
69
hehe ja tam nigdy sie nie ucze takich zbednych umiejetnosci.
jak potrzebne zloto to sie okrada wszystkich.
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
q

Jest warta gdzieś tak 200 sztuk złota . Ale gdy masz przynajniej 3 takie bryłki to lepiej wykuć sobie miecz, poniewarz nigdzie takiego nie kupisz i jest w ogule leprzy, Tylko uważaj co wykówasz bo bryłek jest w grze troche mało.
sad.gif
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
brylka rudy jest warta 300 sztuk złowta i ja polecam sie uczyc kowalstwa tylko jak sie gra łwocą smoków to sobie mozna porobic fajne magiczne ostrza na smoczki
smile.gif
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Wogóle opłaca się być czeladnikiem u Kowala. Ja zawsze gram Najemnikiem i ide na farme. Tam cały czas kupuje od Benneta stal i robie 100 mieczy. I wtedy dostaje u Harada 10.000 szt. złota. Oczywiście tak robie w GII bo w NK wystarczy zrobić 50 Mieczy i masz kasy po uszy. Pozdro All
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom