Brak Orków

Status
Zamknięty.

krzaq

New Member
Dołączył
31.7.2011
Posty
5
Witam. Mam mały problem. Gdy wchodzę do cmentarzyska orków w III rozdziale nie ma tam nikogo ani bala, ani strażników świątynnych ani orków. Czy ktoś wie jak rozwiązać taki problem? Za wszystkie odpowiedzi bardzo dziękuję.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Typowy bug. Zgraj sobie na inną partycję savy, usuń grę wraz ze wszystkimi wpisami w rejestrze i spróbuj zainstalować na nowo, po czym dodaj savy i zobacz czy to coś dało. Nic innego nie przychodzi mi do głowy. W każdym razie ja zacząłbym od tego.
 

krzaq

New Member
Dołączył
31.7.2011
Posty
5
Niestety nic to nie dało macie jakieś inne pomysły?
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Takie pytanko: a pirat to, czy oryginał?
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Akurat tutaj to pytanie jest zbędne, bo jest to bez różnicy, wiadomo, że po zainstalowaniu jeszcze raz nic mu się nie poprawiło bo to zapis gry jest popsuty, pozostaje wczytać wcześniejszy albo grać od nowa.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Też myślałem przez chwilę, że to może zapis gry...

A co do mojego pytania, pozwól Romek, że to ja ocenię, jego zasadność i istotność, ok? :trollface:
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Kolega krzaq nie odpowiedział, czy opcja z wcześniejszymi savami pomogła... Póki co, zamykam. Do tematu zawsze można wrócić, ale potrzebna jest aktywność głównego zainteresowanego lub choć wiadomość, czy rozwiązał problem w jakiś sposób.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom