Blogi

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Natchniony chęcią urozmaicania nam życia zainstalowałem na forum system blogowy. Wiem, że dla większości z was sytem blogów jest fujjj, ale u nas może byc to coś ciekawego.
Jak wiemy na forum nie wszystkim można się podzielić. Jakieś ważne wydarzenie w nasyzm życiu, informacja, lub ot tak dyskusja. W tym celu każdy z was drodzy userzy może stworzyć swój własny blog w pełni zintegrowany z forum.

Czy się to przyjmie na gup? Mam szczerą nadzieje, że będzie to ciekawym uatrakcyjnieniem.

obsługa bloga jest intuicyjna - sam do końca jej nie pojąłem ^^ Musimy wspólnymi siłami kombinować.
Blog jest na domyślnym themie IPB bo tak najładniej wygląda.

http://gothic.org.pl/forum/index.php?autocom=blog

Zapraszam do dykusji
 
E

Electric_Dragon

Guest
Jak nie szkodzi nic to czemu nie. Może kilku osobom się przyda w wyrażeniu własnych emocji, opinii. Pozytywna sprawa, tylko psuje ten migający napis w Twoim profilu ;p

Też widzę, że zmieniłeś u góry sposób wyświetlania się kilku podstron. Dobrze.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Hmm, niby coś tam dodałem ale jeszcze chyba nie do końca ogarniam co i jak :D
Próbuje dodać jakieś zdjęcie, opis czy coś ale po kliknięciu w odpowiedni odnośnik nigdzie mnie nie przenosi :<
Spróbuje potem jeszcze się pobawić ;p
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Wszelkich nauk dostarcze przez GG. Postaram się też napisac tutorial dla userów. Obsługa jest starsznie intuicyjna.
Mam prośbę, każdy kto ma BLOGA, to w jego opcjach niech ustawi skin IPBDEFAULT - ten lay najlepeiej wygląda na bloga.
Pozdrawiam
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Nooo, ja czekam na ten poradnik, bo bloga mam, ale na razie to tylko umiem wpis dodać nowy...
Szukałam gdzie by zdjęcie dodać, ale coś mi nie pykło heh ^^
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Też się z tym męczę.. Spróbuję dowiedzieć się jak najwięcej na własną rękę.. Widzę sporo opcji, jednak wykorzystywanie możliwości tworzenia bloga w praktyce jest o wiele trudniejsze, niż się wydaje..
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Całkiem fajne :). Na pewno trochę nas rozrusza.
Zdjęcie można dodać tylko poprzez opcję "Edytuj zdjęcie osobiste" w Panelu Kontrolnym (swoją drogą, to było odkąd pamiętam, ale nikt tego nie używał ;p).

Ave
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Dobry pomysł z tymi blogami ;)
Zastanawia się nad założeniem WisłaBlog :D Najważniejsze wydarzenia,wyniki meczów itp. Ale chyba nikogo to nie zainteresuje ;)
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Ciesze się, że podobają się wam blogi.Ot tak mała fłupawka dla nas ;)
Apeluje jeszcze raz, aby każdy swego bloga ustawiał na IPB default SKIN
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Da się zrobić tabelę w blogu?Ligową tabelę chciałem zrobić ;)
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Da sie, ale w htmlu.
Innej opcji nie widzie. jako dodatkowy blok.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Kolejne pytanie xd
Da się zminimalizować wpisy do samego tytułu?Po kliknięciu w tytuł wpis rozsuwał by się ;) Blog wyglądał by trochę lepiej moim zdaniem :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom