Blad Zwiazany Z "lodowa Swiatynia"

Status
Zamknięty.

Rydell777

New Member
Dołączył
25.10.2010
Posty
2
NIE WYSWIETLA SIE FILMIK, A CO ZA TYM IDZIE NIE POJAWIA NAM SIE KOLEJNY PRZECIWNIK KTOREGO MAMY PO KONAC NA DRODZE ZAKONCZENIA FABULY MIANOWICIE : AHN'BAEL .

CO ZA TYM IDZIE GRA STOOI W MIEJSCU NIC NIE MOZNA ZROBIC JAK KTOS ROZWIAZAL PODOBNY PROBLEM B PROSZE O POMOC. !!
 

xzea

New Member
Dołączył
27.10.2010
Posty
5
mam podbny problem ;] mzoę ktoś zarzuci savem z tego ?
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
a można by dokładniej?
jaki błąd co i jak i zarzuć screen miejsca w którym jesteś
 

xzea

New Member
Dołączył
27.10.2010
Posty
5
Witam,
kolega który założył posta ma chyba to co jak już napisałem.
Ma to miejsce TUTAJ [ patrz zdjęcie]



Uploaded with ImageShack.us
Bardzo prosiłbym o sava kogoś :) Najlepiej cały folder z moich dokumentów [XP] / Dokumentów [vista]

Pozdrawiam
 

xzea

New Member
Dołączył
27.10.2010
Posty
5
poprstu ide dalej i po drugiej stornie brama jest zamknięta ;> To chyba przez to że nie zabiłem golemów po pojedynku z jednookim ;/ Wróciłem sie tam teraz je zabić, ale dalej nic z brama nie da się zrobić :)
Tak więc blagam o save ;)
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
http://gothic.org.pl/forum/index.php?/topic/28552-gothic-4/page__view__findpost__p__266672
 

xzea

New Member
Dołączył
27.10.2010
Posty
5
Dziwny problem - niemogę wczytać tego save :) Gra wczytuje się w nieskonczoność ;) [moje save dzialają dobrze ale sa juz z bugiem] .
Mogłby ktoś spróbować czy wam działają obce save np ten w poscie wyżej :)?


Jeśli nie to jedynym rozwiązaniem jest, aby tkoś podzielił się ze mną całym folderem z savami - nazywa się on "ArcaniA - Gothic 4" [spakowane zip/rar ]

dzięki za zainteresowanie
 

Przemek_987

New Member
Dołączył
31.10.2010
Posty
1
Panowie ja również mam taki problem, no i wlasnie tez nie zabilem golemow. Save od Rangiza nie dziala :(
 

xzea

New Member
Dołączył
27.10.2010
Posty
5
Naprawdę nikt nie ma savów już nie mówię z samej świątyni ale chodży z dżungli ;/ ?
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
http://www.speedyshare.com/files/24970254/0146.sav

Daję jeszcze raz zapis, tuz przed zdobyciem młota. Mam nadzieję, że będzie działa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom