Bitefight

  • Thread starter Vergil
  • Rozpoczęty
V

Vergil

Guest
Kto o tym słyszał? Każdy... A chcecie dołączyć do jakiegoś klanu? Może go zrobimy?
alae daje najpierw linka: bitefight.onet.pl
I dam wam mój link: http://s9.bitefight.onet.pl/c.php?uid=112367
Klikajcie, i rejestrujcie się. Zrobię może klan?
Od 5 levelu, tylko userzy G.Up
 
T

Thran

Guest
Boże chroń nas przed takimi grami na przeglądarkach ich jest coraz więcej i coraz więcej jest pozbawiona sensu przykładem jest gra która kiedyś istniała na Vallheru "Gothic 2 Noc Kruka" normalnie żal
 

Maria

New Member
Dołączył
16.3.2016
Posty
60
Całkiem znośna gra, ale najlepiej grało się w stary BattleKnight. Aktualizacja zabiła tę grę.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Generalnie to jest tak, że czym więcej opcji dodają to gra na tym cierpi, swego czasu całkiem mocno się wkręciłem np w blood wars zaraz na początku istnienia, z paroma kumplami grałem, gra nie miała za wiele opcji do zaoferwoania, jakiś tam rozwój swojego kwadratu który tak na prawdę nie dawał za wiele profitów, "awans" do wyższego kręgu i przejęcie wrogiego kwadrata to już tak, dawała dużo, walka między klanami czy z, można powiedzieć, bossami, smokami itd, potem przestałem grać, długi,długi czas jak się znowu zarejestrowałem i taki zonk, pełno ludzi którzy przechodzą z klanu do klanu na oblężenia, najemnicy, jakieś "udoskonalenia" z czapy które nie wiem po co były, tak chyba tylko po to żeby przyciągnąć chociaż na chwilę ludzi no bo "wow" ;) 
Tak czy inaczej, do pewnego momentu można w takie gry grać sobie ot tak, potem to już trzeba siedzieć 24h przy kompie bo to się coś wybuduje, to ktoś atakuje, to coś innego, zżeracz czasu jak nic :) 
 
Do góry Bottom