Biff vs Diego, czyli kto najlepszy na eskapade po GD

  • Thread starter ReZiWiz
  • Rozpoczęty

Kto bardziej nadaje się na wycieczkę po GD?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.
R

ReZiWiz

Guest
Kto według was w NK umie porządniej skopać tyłki stworom?
biggrin.gif
Diego czy Biff? Czy lepiej wam szło z Diego czy z Biffem? :twisted: Czy szybkosc i zwinnośc Diega pokona pakera Biffa :?:
biggrin.gif


Ja głosuje na Diega (ma mocny łuk i to się chwali 8) )
 

Arch

Member
Dołączył
24.11.2004
Posty
146
Z biffem lepiej bo Diega masz odprowadzic do przełeczy GD... Poza tym z Biffem szybciej idzie
tongue.gif
a Diego tu nie podejde tam za blisko zamku i tym podobne bzdury
tongue.gif
 

Ziom Xardas

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
132
Diego jest The BEST w koncu wczesniej nie bylo mozna z nim chodzic i sporo pomaga po tym jak ulepszyli stworki szkoda ze nie chce isc blizej zamku by porozwalal troche orków 8)
 

Khaled

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
49
Diego jest coll tylko zbroja mi się nie podoba ale tak wogóle digo to naczelny miecz a własciwie łuk na potwory
biggrin.gif
biggrin.gif
 

eliza

Member
Dołączył
9.2.2005
Posty
50
Jak piszą moi poprzednicy, Diego jest THE BEST!!!!!!! Tak jak w 1-szej części tak i w 2-giej Diego rozkłada wszystkich na łopatki. Nikt go nie pokona.
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
w G1 Diego praktycznie nic nie robi choć go lubię, on tylko se siedzi w obozie i jara szlugi, no jedynie od 4 rozdziału się rusza, a tak na temat to bardziej uwarzam że lepszy jest Biff (silniejszy) ale zagłosowałem na Diego ze względu że Biff jak każdy łowca się do nas pluje w 4 rozdziale to trzeba go skopać a diego tego nie robi...;]

bezsensu to napisałem nie? =]
 
R

ReZiWiz

Guest
re

Piszecie ze Diego is The Best, ale tu chodzi, czy Diego jest według was silnuiejszy od Biffa czy nie
tongue.gif
POczątkującym graczą to nic nie mówi (tylko the best
biggrin.gif
). Chyba nie lubisz chodzic z Diego bo był z tobą w koloni? swoją drogą szkoa że noe da się chodzić z np: Biffem, Diego i Gornem (naraz) po GD 8) Ale był by loox 8)
 

Macmiel

Member
Dołączył
18.2.2005
Posty
66
Nie chodziłem z Diegiem ale wiem że Biff bierze strasznie dużo kasy i trza mu dawać miksturki może i z lodowym smokiem jest dobry ale jak u mnie z 3 jaszczuroludźmi walczył to kiepsko było ( tracił prawie całe życie a ja miksturki wykańczałem ) . No i jest jeszcze jedno : biff się gubi i czasami wlatuje pod strzały lub czary którymi ty próbujesz zasiekać wrogów .

[ : Pią Lut 18, 2005 2:19 pm ]
Gumis nie martw się całą grupką to w Jarkendarze możesz łazić bierzesz 6 piratów i na pustynię

[ : Pią Lut 18, 2005 2:25 pm ]
Nie martw się Gumis . Byłeś w Jarkendarze i łaziłeś grupowo z piratami ? jeżeli tak to po co narzekasz
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Wiesz co? Jeszcze trzeba było dać opcje do ankiety "Bilgot" z nim też mozna chodzić po GD. Ja na raz wziołem Diega i właśnie Bilgota. Ten drugi pchał się ciągle do orków i po 2 strzałach padał martwy i musiałem wczytać
 

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
Ja nie moge nic powiedzec bo jak chcalem zaprowadzic diego do khorinis to on mowl ze za blizko zamku a jak nie zamku to palisady wiec sie wkurzylem i go zostawilem a z biffem to mialem taka akcje ze poszedlem sie przespac wstaje RANO patrze go nie ma ide do zamku a i wiedze biffa 8) martwego lezacego przed wejsciem po tym pniu a bilgot nie spotkalem
tongue.gif
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
Diego to se z jednym orkiem nie poradzil rany co za facio z niego jest
tongue.gif
A Biff jest silny nawet ma fajnom zbroje i jest prawdziwym Lowcom nie tak jak Diego
tongue.gif
Jest silny jak do niego 3 orkuf podszedlo to mu nie zrobili wielkiej krzywdy a Diega jeden Ork rozwalil
tongue.gif
tongue.gif
Biff!!

PS: A tak poza tym to z Biffem mozna isc na smoki a Diega trzeba odprowadzic na przelecz :!:
 

bardek

New Member
Dołączył
10.1.2005
Posty
11
zalezy kim grasz ja gralem tylko Lowca smokow wiec wybralem Diega poniewaz ja walczylem wrecz a on z dystansu
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
odpowiedz do tematu

Ehh Biff jest silny niczym wół i potrafi wytłuc połowe armi orków przez co może być bardzo przydatny ma niezłe zdolnośći i mieczyk a przede wszystkim pancerz z kolei Diego umie dobrze posługiwać się łukiem nic pozatym jak by z nami szedł na smoki z pewnośćią by padł wcześniej od Biffa nie ma tak dobrego pancerza ale myśle że jak by połączyli siły było by nieżle ale myśle i wybieram Biffa chociaż Diego też mogłby być.
 
Dołączył
19.2.2005
Posty
19
Biff Better than Diego ;)

Biff jest o wiele lepszy od Diego choćby dlatego że ma lepszą broń.
Zbroją także prowadzi. Wyższy poziom doświadczenia od Diego daje mu chyba ostateczne zwycięstwo... tak więc...
BIFF wygrywa wg mnie
wink.gif
 

Szpon Beliara

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
206
Ja wybrałbym Biffa no bo jest silniejszy i jak już dojdę w pobliże zamku to nie tchórzy tak jak Diego.
smile.gif
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Podobno Biffa można wziąść no Dwór Irdorath, ale nie sprawdziałem, nigdy mi się nie chciało wracać po niego do GD, a jak już kiedyś się zdecydowałem to nie było og pod tym drzebem i dalej już go nieszukałem. Co on takiego fajnego robi na tym dworze?? że warto go wziąść.
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
q

Diego to spoko kolęś
biggrin.gif
ale jak go bierzemy ze sobą to wydaje się starsznie słabiutki w porównaniu z Biffem :? Ale zato na statku wymiata :twisted:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom