Beztabu!

  • Thread starter Gray_Fox
  • Rozpoczęty
G

Gray_Fox

Guest
Krótko i na temat - www.beztabu.com

Forum poświęcone problemom erotycznym ( :lol: ), nie kiedy ci co piszą , to piszą na serio swoje problemy, a nie którzy z czystej żądzy beki. Forum jest zwałowe na maksa, i przebija wszystko to co dotąd widzieliśmy. Pokemony Z TaKiM PiSeMqIeM to jeszcze nic, chwalenie się kto ma jakiego kutasa - tam normalka. Może troche to i nienormalne, ale Postal 2 to też taka nie zdrowa gra, a działa jak anty stres. Cóz, polecam, dobra beka gwarantowana! (Opowiastki erotyczne, marzenia 12 latków...ehhh...tego nie znajdziesz nigdzie :D).
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
niewiem co cie tam tak bawi ... znam to forum juz jakis czas, i napewno nie raz pomoglo wielu osobom ... Dorosnij
 
G

Gray_Fox

Guest
No czekałem, odezwał się dorosły...
A ja nie wiem gdzie chodziłeś do szkoły że nie nauczono ciebie czytać ze zrozumieniem...

No to łopatologicznie;

Nie bawią mnie problemy ludzi którzy tam piszą, tylko bawią marzenia 12 latków i inne fantazje erotyczne z których nie jedna osoba by padła ze śmiechu. Natomiast żeby pochwalić się swoim małym trzeba mieć jaja po prostu.
No ale oczywiście masz wielkie pretensje o coś, z czego sporo osób się śmieje. Jeżeli krzywdzi ci to rodzinę/dumę/honor/zasady, nie czytaj takich wypowiedzi, proste nie?

n/c.
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Phx jakiś ty duży, Ty ByQ ty ;]

Jak dla mnie forum jest całkiem fajne, tez mnie niektore zeczy smiesza. phoenix przecies gf nie mowiml że całe forum to beka tylko niektóre żeczy,

Rozbił mnie post w temacie "kiedy mieliscie swoj pierwszy raz"
Old 02-02-05, 16:30 #13
gej -nazwa usera xD
Świętoszek

Zarejestrowany: Feb 2005
Miasto: Dolny Śląsk
Postów: 13

ja miałem 17 i przeżyłem pierwszy raz tak jak sobie wymarzyłem- romantycznie a przede wszystkim z miłości...
__________________
gej is offline Reply With Quote
 

Lorden

New Member
Dołączył
10.6.2007
Posty
16
Dla mnie tam nie ma nic śmiesznego, no chyba że na siłę będę sie śmiał z dzieci które chciały by mieć swą dziewczynę, a mają po 11 lat.
Tak naprawdę jest tam garstka ludzi dorosłych, jak dla mnie nic śmiesznego. Musiał bym być po kilku mocnych bym się z tego śmiał, ów tematy nie sprawiają mi radości, wręcz przeciwnie ogarnia mnie żałość gdy patrzę na takich ludzi.
Musiał bym być mocno rąbnięty by pisać tam o moich współżyciach itp. Dla mnie żałosna rzecz.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Forum jak forum. Jest wiele tematów normalnych i dotyczących rzeczy normalnych. ;)

Ale G_F ma rację. Niektóre tematu to taka żenada, że szkoda gadać. Znalazłem nawet temat o tym jak często robicie kupę. :ph34r: I to nie jedyny absurdalny i głupi temat.

Dzięki Gray za zabawną lekturę niektórych idiotycznych tematów.

Pozdro.
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Takich głupot dawno nie czytałem. Owszem czasami ludzie szukający porad znajdują odpowiedzi na swoje pytania, ale w większości przypadków piszący tam userzy robią sobie jaja, a poziom ich wypowiedzi budzi zgrozę. Są tak żałosni, że faktycznie może to wydawać się nawet śmieszne. Mnie jednak nie śmieszy, nie wyobrażam sobie siebie wśród tego towarzystwa.

CYTAT
znalazłem nawet temat o tym jak często robicie kupę.

Właśnie ja o tym : ) Dobrze że „u nas” takie tematy nie funkcjonują.
 
Do góry Bottom