Bestiariusz Gry Risen

  • Thread starter Electric_Dragon
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
E

Electric_Dragon

Guest
Na oficjalnej stronie gry Risen pojawił się nowy dział - Bestiariusz, w którym będą opisywane potwory występujące w grze. Na pierwszy rzut poszedł znany nam ze wcześniejszych filmików Gnom. Oprócz zdjęcia i opisu do bestiariusza dodawane są filmy video prezentujące każde stworzenie.

Prezentacja - Gnom

Dodatkowo serwis Risen Info posiada własny Bestiariusz w którym na bieżącą są opisywane są potwory z gry.

Bestiariusz Risen Info

Zapraszam do przeczytania
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Widzę że kilka potworów wzięte z gothica :p Ogólnie potwory fajne.
Zaciekawił mnie ten gryf, nie spodziewałem się takiego potwora.Ale to chyba nie są wszystkie potwory bo coś ich mało.
 
E

Electric_Dragon

Guest
No nie są wszystkie :D Tylko te, które twórcy ujawnili do tej pory na różnorakich screenach. Gryf rzeczywiście ciekawe ptaszysko, wielkości człowieka. Z niemieckiego tłumacząc, jego nazwa brzmi 'Sęp' ;)
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Ciekawy i oryginalny pomysł. Widzę, że naprawdę przykładają się do tej gry i dbają o przyszłych graczy ;). Z potworów najbardziej zaintrygował mnie jeżozwierz. Niespotykany pomysł jak na bestię. Wszystko wykonane w przyjemnej dla oka formie.

Ave
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Potwory prezentują się ciekawie. Cieszy mnie fakt, że to dopiero namiastka potworów, jakie będą występowały w grze. Najbardziej zainteresował mnie Ghul. Może ten jest wzorowany z Wiedźmina , jako trupojad. No i gnom też jest super :D
 
E

Electric_Dragon

Guest
Dla osób nieznających języka angielskiego portal Risen Info przetłumaczył opis, który znajdziecie tutaj :

http://risen.info.pl/news.php?readmore=122

W opisie została ujawniona nazwa krainy - Wyspy Faranga. Czyli po prostu odpowiednik nazwy Myrthana w Gothicu.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
te potwory ciekawe - jak na razie wyglądają mało strasznie ale pewnie w akcji to będzie się działo...
skoro to 'namiastka potworów' - czyli można spodziewać się coraz ciekawszych... przynajmniej mam taką nadzieję ^_^
ten gnom wygląda na niezłą wredotę <_<
hm rozmarzyłam się, zapowiada się ciekawa gra
pozostaje czekać na kolejne wieści
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom