Beliar

Status
Zamknięty.

Norton

Member
Dołączył
4.1.2006
Posty
53
Zawsze mnie zastanawiało czy kiedyś przyjdzie nam stoczyć walkę z Beliarem. Jestem nowy na forum więc niewiem czy taki temat już był. Tak czy owak byłoby fajnie mugłbym wypersfadować temu frajerowi co o nim myślę. Ale jak już to coś takiego napewno byłoby pod koniec. Co o tym myślicie???



Pozdro dla zombi przed komputerem !!!
tongue.gif
 

Gelo

Member
Dołączył
22.12.2005
Posty
99
temat był juz na 100% a co do walki z Beliarem sądze, że w końcu do niej dojdzie ale to dopiero w IV części Gothica (gdzieś czytałem, że będą robić
biggrin.gif
) na ''trójkę'' przygotowany jest Xardas
wink.gif
. Z drugiej strony dziwne żeby człowiek mógł mierzyć się z bogiem
blink.gif
. Jeśli już tego typu walka ma być to wydaje mi się, że będzie to starcie
Innos VS Beliar
biggrin.gif
a Bezio do niego doprowadzi.
 

Norton

Member
Dołączył
4.1.2006
Posty
53
Może żeczywiście Innos VS Beliar nastąpi wcześniej niż starcie bezimiennego z Beliarem. Ale może Innos wesprze bezimiennego swoją mosą. Kto wie. Ale wątpe żeby Beliar i Innos zaczeli walczyć według histori zawsze rozdzielał ich Adanos.
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Jak dla mnie nie będziemy walczyć z Beliarem. Moim zdaniem to troche bez sensu.
Walczyć z bogami jacy są w Gothic'ku.? Nie... jakoś tego nie widze.

Na pewno przyjdzie nam stoczyć walke z Xardasem, a to chyba będzie najpotężniejszy sługa Beliara.
biggrin.gif




POZDRO "Khalid
 

Norton

Member
Dołączył
4.1.2006
Posty
53
Może żeczywiście najpierw stoczymy walkę z Xardasem a Beliar poprostu będzie się przyglądał ale to sprawa twurców gry.
wink.gif
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Moim zdaniem już w trójce będzie można stoczyć walkę, no może nie z samym Beliarem, ale jego mocą. Xardas jest wybrańcem Beliara zaś Bezi Innosa, obaj bogowie przekażą im swą moc i tak dojdzie do walki dwóch bogów i jednocześnie bezimiennego z Beliarem...
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Trcohe dziwny pomysł... Walka z Beliarem pszecież nasz bezimienny jest tylko zwykłym człowiekiem (no dobra wybreńce Innosa) ale według mnie nigdy nie będzie walki z Beliarem... z Xardasem owszem powinna być (pewnie bos pod konieć G3)

Ps: Pamięta mnie kto?
cool.gif
? Dawno mnie nie było tu
 

Conan

New Member
Dołączył
25.6.2005
Posty
24
a ja mysle ze wlasnie powinna byc walka z beliarem w IV czesci - ze zostaje on wypedzony przez bezimiennego w odchlan albo cos pozneij wstep do V czesci ze beliar resztkiem sil zanim wpada w portal odchalni uderza beimiennego on tarci swoje umiejetnosci i wstep do VI czesci gotowy
biggrin.gif
(koniec V częsci byl by taki .... i tak bezimienny straci czesc soich mocy zyl dlugo i szczesliwie w otoczeniu rodziny i przyjaciol... az pewnego razu...) i tutaj nagle okzajue sie ze beliar wydostaje sie z otchlani (bo np nie zostal wypedzony w odpowiedni sposob zostala uzyta nieodpowiedznia bron albo cos) i czesc VI. Slugi beliara porywaja lub zabijaja jego rodzine (ewentualnie zostaja oni ukrycie w bezpiecznym miejscu przez beziego i rozwija sie fabula gry jak doszlo do uwolninenia beliara jak go ostatecznie pokonac itp....
Pozdrawiam wszystkich:D
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Oczywiście raczej takiej walki nie będzie, ale kto to tak naprawdę wie.
cool.gif
Choć to mało prawdopodobne. Myślę, że jak by taka walka była naprawdę to PB musiałaby naprawdę się postarać i zrobić ją jak najlepszą i widowiskową dla gracza tak by każdy długo ją wspominał. Może w czasie walki z Xardasem Innos i Beliar udzielą swych mocy swoim wybrańcom.

Zobaczymy jak będzie.
smile.gif


Pozdrawiam.
 

Blair

Członek #RN
VIP
Dołączył
12.11.2005
Posty
888
Moim zdaniem Bezio nigdy niestanie do walki z Beliarem . To jest to samo co Ty byś stanoł do walki z Bogiem
dry.gif
po pierwsze niemiałby szans z boską mocą ponieważ bóg może wszystko , po drugie jak by się do Beliara dostał , po trzecie jak by Beliar został zniszczonyto wtedy "...prysła by równowaga miedzy ładem a chaosem..." (słowa Vatrasa) a przecież musi być równowaga miedzy oboma bogami a Adanos ma utrzymywać ją...
 

Wilko

New Member
Dołączył
30.12.2005
Posty
25
Ja uważam że pod koniec G3 będziemy musieli stoczyć walkę z Xardasem.Myśle że będzie tak:gdy pokonamy Xardasa objawi się nam sam Beliar i powie że pokonaliśmy jego najsilniejszego sługę i będziemy musieli sami stoczyć walkę z samym bogiem,ale to już w G4.Taka jest moja wizja.





Pozdro
laugh.gif
 
Dołączył
15.12.2005
Posty
22
Xardas! Wiedziałem że jest z nim coś nie tak. Myślę że będziemy musieli stoczyć z nim walkę ale cytuje słynne słowa: "Xardas na początku będzie zdawać się naszym wrogiem, ale później może okazać się cennym źródłem informacji" a także :" Czy teraz służysz Beliarowi? Jestem tak samo posłuszny Beliarowi jak i Innosowi. Nawet bogowie nie wiedzą co zamierzam".
biggrin.gif

Sorry za Off Topic ale z Beliarem to walczyć raczej nie będziemy, ale bardziej prawdopodobne będzie walka z jego przejawami tzn. z jego wybrańcami lub sługami (walka Innosa i Beliara trwa od zawsze).
Temat raczej bez sensu...
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Raczej... ? Jak bezi miał by zabić Beliara? W części pierwszej oddech śmierci (ten czar) i nczyj był nazywany oddechem beliara ,a skoro to był tylko oddech to by nas mógł zachuhać na śmierć! Co dopiero cios łapą albo rzucenia czaru!
 

rex

Member
Dołączył
22.12.2004
Posty
170
Ja myśle tak że xardas znowu sie nam podliże i będze nam kazał stoczyć walke z beliarem ale żeby było ciekawiej pewnie ją przegramy xardas nas wskrześi i sam weźmie jego moc i będze najpotężniejszym nekromantą na kontynęcie.
 

Shadow27

Member
Dołączył
26.10.2005
Posty
354
QUOTE Ja myśle tak że xardas znowu sie nam podliże i będze nam kazał stoczyć walke z beliarem ale żeby było ciekawiej pewnie ją przegramy xardas nas wskrześi i sam weźmie jego moc i będze najpotężniejszym nekromantą na kontynęcie.

??

Tak raczej nie będzie , bo bezi to człowiek i jak baton słusznie zauważył nie dałboy rady zabić go. Sniący był jego wybrańcem tylko , a zabić się go normalnie nie dało... więc beliara też by się nie dało... teraz trzeba będzie udupić xardasa i tyle...
 

Kelos

Member
Dołączył
10.11.2005
Posty
60
Może żeczywiście stoczymy walkę z Baliarem. Ale głównie zapowiedzi muwią dopiero o walce z Xardasem. Xardas nie będzie taki trudny do pokonania ale
Beliar... Ciekawe czy będzie można toczyć walkę z bogiem. Pozostaje tylko pytanie jak ???



Pozdro BeZi
cool.gif
 

Sługa Kruka

Member
Dołączył
12.12.2005
Posty
261
Pytanie, zawarte w tym temacie jest oczywiste i bez sensu: Bezimienny nie może walczyć z Beliarem, bo jest on (Beliar) bogiem, a Bezi człowiekiem, wybrańcem, ale człowiekiem. Jak już ktoś tu napisał: gdyby Bezi zniszczył/zabił Beliara prysłaby równowaga między dobrem a złem i wszystko by się jednym słowem posypało. Byłoby jeszcze gorzej niż po upadku bariery i tyle.
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
/a więc z Beliarem nie będziemy walczyc ale z masa jego sług.Może Beliar urośnie w siłe i bedzie lepszy od swych braci, przekaże cześc swej mocy Xsardasowi który stanie się uosobieniem Beliara w świecie smiertelników wtedy Bezioodtanie moc od Innosa i Adanosa(jakiś super miecz i zbroję) i rozpierniczy Xsardasa i jego armię no i znowu będzie bohaterem.
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
moim zdaniem nie bedzie walki z beliarem. to by bylo glupie, bo przeciez innos i beliar walcza od wiekow a adanos wyrownuje ich sily dla rownowagi swiata.co by bylo gdyby innos zwyciezyl? a co by dopiero bylo gdyby innos sobie wyslal swego wybranca na walke z beliarem? przeciez to jest glupota.moim zdaniem przyjdzie nam sie zmierzyc jako wybraniec innosa z wybrancem beliara.i tyle.
 

Serge

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
123
QUOTE (Gelo @ 05-01-2006, 21:16) temat był juz na 100% a co do walki z Beliarem sądze, że w końcu do niej dojdzie ale to dopiero w IV części Gothica (gdzieś czytałem, że będą robić
biggrin.gif
) na ''trójkę'' przygotowany jest Xardas
wink.gif
. Z drugiej strony dziwne żeby człowiek mógł mierzyć się z bogiem
blink.gif
. Jeśli już tego typu walka ma być to wydaje mi się, że będzie to starcie
Innos VS Beliar
biggrin.gif
a Bezio do niego doprowadzi.
Z tego co wiem Gothic 3 jest juz ostatnia czescia konczaca trylogie
tongue.gif
Ale 4 czesc tez bedzie mile widziana moze to dziecko naszego bezimiennego bedzie w cos fplatane
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom