Battlefield Bad Company 2 Brak Serverów

Status
Zamknięty.

manles11

New Member
Dołączył
22.2.2011
Posty
48
Siema, kupiłem sobie dzisiaj Battlefield'a bad company 2 + Vietnam. Gdy włączam grę i klikam przeglądanie serverów, wybieram: gry rankingowe, punkbuster, hardcore i severy EA, po czym wyszukuje, a na liście nie ma nic :/. Czytałem, że trzeba zainstalować patcha, ale to nie pomogło. Aktualizację mam najnowszą. Podobno trzeba poczekać, aż w końcu samo się naprawi, ale może znacie jakieś inne rozwiązanie. Grę reinstalowałem!

Z góry dzięki manles11 :)
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Być może trafiłeś na przerwę techniczną na serwerach, to się czasem zdarza. Zaktualizowałeś punkbustera?
 

manles11

New Member
Dołączył
22.2.2011
Posty
48
Nie, nawet nie wiedziałem, że są aktualizację do punkbustera :p. Zaraz poszukam i dam znać, czy zadziałało

Po wielu zmaganiach, w końcu udało mi się zaktualizować pb, ale nie nadal nie wyszukuje mi serverów :/. Dodam jeszcze, że w Vitnamie mam to samo, jeżeli to ma jakiś związek.
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
Nie zaznaczaj "serwery EA" to z pewnością wyszuka ci servery. W kazdym raize gdy ja to zaznaczam to też nic nie wyszukuje.

PS. Jak chcesz pograć to wal na gg
 

manles11

New Member
Dołączył
22.2.2011
Posty
48
[CIACH] Masz rację, wystarczy nie zaznaczać tego servery EA. myślałem, że to właśnie trzeba. :p Od 11.30 "płakałem", że nie mogę grać na multi. Wielkie dzięki. Temat do zamknięcia :)

Spokojnie. Nie trzeba przeklinac.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom