błedy gothic 2 nk

Status
Zamknięty.

djpietras

New Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
14
dużo jest błędów w nk i to bardzo denerwójących np że jak sie dojdzie do chyba 130 siły to 5 pn siły dopiero wchodzi za 15 pn to mnie bardzo wkurza bo już za bardzo w akcie jak już prawie wszystkich sie zabije to puźniej nie ma co zbierać to jest wnerwiające ale w g2 tak nie jest. Ten topur co ma 200 obrażeń to bez kodów trzeba strasznie długo sie męczyć a co o np zręczności czy walki jak macie jakieś błędy to piszcie
 

FaTtaLitY

Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
152
To nie są błędy!!!!Twórcy chcieli tak po prostu utrudnić rozgrywke :] .Mi sie to podoba bo jak bym po raz kolejny przechodzic gre tak samo łatwą jak G2 to bym sie porzygał
biggrin.gif


[ : Czw Mar 03, 2005 4:44 pm ]
To nie są błędy!!!!Twórcy chcieli tak po prostu utrudnić rozgrywke :] .Mi sie to podoba bo jak bym po raz kolejny miał przechodzic gre tak samo łatwą jak G2 to bym sie porzygał
biggrin.gif
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Nie no to mnie gościu rozwaliłeś
tongue.gif
jest tak jak napisał mój przedmówca to jest utrudnienie, a błędem jest chyba to że za 5 siły płacisz tylko 15 punktów umiejętności , bo ja powyżej 120 siły za 5 punktów siły płaciłem 25 punktów umiejętności. Oczywiście tak jest oprócz siły jeszcze ze zręcznością , maną i rozwijaniem poszczególnych broni.
tongue.gif
biggrin.gif
 
A

Anonymous

Guest
spoko ale ja mamjakoś inaczej dopiero po 150 pn siły miałem 15 pn nauki troche to denerwójące bo już nie mam kogo zabijać szkoda że w grze poteory na codzień sie nie dodają bo jestem w 5 akcie i narazie nie chce iść do 6 aktu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom