Bład Tekstur

Status
Zamknięty.

RoziiEg

New Member
Dołączył
29.10.2010
Posty
3
Witam :) mam problem z grafika , powie mi ktos co moze byc tego przyczyna i jak to naprawic , bede z gory wdzieczny :) dzieje sie tak tylko w pomieszczeniach ; o <_<
p8at5o.jpg


probowalem ze storewnikami,z directem , i na koncu reinstal gry i nic . a gra orginalna z play :lol:
:)

A Grafika Jest na maksa :) a jak wezme wszystko na low to faktycznie to tak by wygladalo ;p ale na maks mam tylko w pomieszczeniach tak ;/

[Pomoże ktos ?? bo mi brak pomysłów już ;/;/

czemu mi usuwasz literki? pytam sie ja!
 

Esmallion

New Member
Dołączył
26.10.2010
Posty
194
hmm myślałem ze to może być wina zbyt nowego systemu lub kary graficznej ale tak to nie wiem ;/ Może to wina laptopa, że ma kartę grafy zintegrowaną, albo po prostu zasyfiłeś HDD ;p Ściągnij najnowsze stery do karty grafy, wgraj patha może pomoże. Sorry nie umiem inaczej ci pomoc. Poszukaj w Google, albo poczekaj na kogoś mądrzejszego ode mnie ;p
 

igor1988bb

Member
Dołączył
2.10.2010
Posty
127
A jam trochę inny problem chodzi o to że od włączenia gry po prawej stronie ekranu jest migający kwadracik a czasami mnie wywala z gry.
 

Esmallion

New Member
Dołączył
26.10.2010
Posty
194
A po prostu reinstal próbowałeś? Aktualizacja sterowników ? Zwykle w tym leży problem.


Działa?
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom