Błąd

Status
Zamknięty.

krychul19

New Member
Dołączył
12.10.2008
Posty
6
Witam!
Gdy biorę opcje nowa gra pasek stanu ładuje się do konca i wychoddzi mi do windy i wyskakuje cos takiego:
 

krychul19

New Member
Dołączył
12.10.2008
Posty
6
Hmm jeszcze jest jeden problem niekiedy wyskakuje mi błąd o tresci"WYstąpił problem z gohic3.exe
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
CYTAT
CYTAT
Dobra przejdzmy do konkretow
- po 1 zrobilem formata calego dysku (nie instalowalem zadnych zbednych programow ani gier)
- po 2 zainstalowalem program CachemanXP, ktory jest wrecz przecudowny Dzieki niemu posiadam 680-690mb wolnej pamieci fizycznej majac maxymalnie 768
- po trzecie dokonalem drobnych zmian w biosie ale to raczej malo istotne P.S.Dla unikniecia wystepowania bledu "Where is guru" radze zmniejszyc maxymalnie szybkosc pamieci( ja mam ustawione 266 przy maxymalnym 400) Pomaga w 100%
- po czwarte ustawilem bariere wykozystynia pamieci fizycznej z 80% na 90% co tez znacznie polepszylo jakosc gry. Aby tego dokonac wpisujemy w oknie uruchom "regedit" (otoworzy sie ramka) dalej postepujemy wedlug schematu HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Session Manager\Memory Management a nastepnie dokonujemy edycji pliku "NonPagedPoolSize" w nastepujacy sposob ilosc ramu jaka posiadamy mnozymy x 90% a wynik dodatkowo x 1024. Liczbe ktora powstanie wprowadzamy w puste miejsce oraz zaznaczamy system dziesietny.
- po piate radze dokonac edycji ilosci pamieci wirtualnej.(jak tego dokonac chyba nie musze opisywac ) Powinna byc 2,5 raza wieksza niz ilosc posiadanego ramu i najlepiej ustawic ja na partycji 1 lub ostatniej gdyz to na nich dysk ma najwieksza szybkosc.

- no i na koniec nalezy dokonac drobnej modyfikacji a tak naprawde podmiany kilku plikow w katalogu G3 Mozna je pobrac z tego linkahttp://rapidshare.com/files/2569454/Gothic_3.rar.html (dolaczona instrukcja )zrób kopię zapasową
To co wam jeszcze tylko pozostanie to dokonac zmian w opcjach graficznych gry na takie jakie wam beda najbardziej odpowiadaly A no i zmiany ktorych dokonywalem byly wprowadzane na orginalnej polskiej wrscji Gothica.




Plus program Game XP
plus zmieniony plik ini
plus najnowsze stery do karty graf, płyty głównej
+szczęście pozwolą coś zmienić w płynności gry


wykonać to, któreś pomoże
 

krychul19

New Member
Dołączył
12.10.2008
Posty
6
Teraz gra się przycina i wychodzi mi i wyskakuje where is the guru?
Aha po zainstalowaniu gra ma wersje 1,7 i nie wiem czy instalacja patcha wersji 1,6 dała cos
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom