Avatars

Griffe

New Member
Dołączył
19.1.2007
Posty
8
Nie jest to może temat marzeń, ale zawsze można powrócić do zwyczaju Gothic Up . Większość userów zmienia avatary, dlatego warto co jakiś czas wznawiać konkurs.
Głosujemy na max 5 osób, pasowało by uzasadnić wybór... (nie głosujemy na siebie)
Konkurs skończy się za jakiś czas, gdy podliczę głosy.

Jedziemy:
Arcane, zawsze lubiłem jego avatary, w większości są wykonane przez niego (wszystkie?) co tu więcej pisać ma chłop talent.
Vampek i jego „niezatapialny” pingwin. Może nie jest to arcydzieło ale mi się podoba.
Reynevan, lubię A. Dumasa więc avatar mnie przekonuje.
Sever Sharivar, wszystkie jej avatary budziły uznanie (nie tylko moje), z tym jest podobnie.
Gothi, podoba mi się „jego” gestykulujący Churchill.

Edit:
Bywały konkursy w których typowało się 5 kandydatów, zajrzyj do forum „Konkursy”
Zresztą nawet jeśli by takowe nie bywały to można odejść od schematu, zgodzisz się chyba za mną Jodełko?

Nie dyskutuj z Jodełka! :D :D - nie no dogadajcie sie proponuje 3 - doc.
Dlaczego? To miało być śmieszne... Jestem na forum aby dyskutować. To że jestem ekhm nowym userem nie znaczy, że mam się podporządkowywać seniorom, weteranom ; ]
Nie spinaj sie tak, 8) nikt ci sie nie kazde podporzadkowac (ale dobrze by bylo) :D :D
robcie jak chcecie ja tam juz sie nie udzielam ale jak cos bedzie nie tak to zamykam temat -doc.

Myslę, że wszystko już w porządku, powoli zaczynam żałować, że założyłem ten temat.
PS Nie spinam się.
To luzzzz... btw. nie zaluj :) pozdro -doc.
Wracajmy już do tematu.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Jedna sugestia, wedle wcześneijszych edycji podajemy 3 osoby nie 5! I zedytuj/zedutujcie posty....

Szczurek
Lord Viqux
Kacperex


EDIT:
A można, można :p. Ty założyłes konkurs, więc bedzie jak chcesz... Ale będzie "syf" z alita...
PS: Ja i tak nie podam wiecej osób... xP
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Sever - zgadzam sie z tym co napisał Griffe, avatarki Sever zawsze mi sie podobaly :)
Jodełko - ma go bardzo długo i nie wyobrażam sobie innego avka przy tym nicku
Clone_xx - j.w
Gothi - j.w
Vampek - pamietam odpały z Vampkowim pingwinem, wszedzie było go pełno a sentyment pozostał...
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Szczurek - już klasyk. :p Widziałem dwie wersje i jakoś tak przyciąga uwagę.
Jodełko - klimatyczny, fajny, ładny, dobrze wykonany :D, itp. itd. Przypadł mi do gustu.
Sever - wiadomo. Zawsze ma fajne avki. ;)
Jay_Kay - a co. :) Gta Sa rulez.
Griffe - nie wiem, czemu. Urzekł mnie twój avek za pierwszym razem. Fajna animacja i pokazana głowa, a to lubię w avkach.

Typuje 5 osób. Dla mnie tam nie ważne ile ważne byś podał za jakiś czas wyniki.

Pozdro.
 

Balder

New Member
Dołączył
3.2.2007
Posty
12
Według mnie
1.Dark Shadows
2.Szczurek
3.Jodełko
Pzdr.
 
Do góry Bottom