Avatar Site

Status
Zamknięty.

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
Eeee ja niestewty zabradzo nieznam się na tych PSP i pchotoshopach czasami mi cos tam wyjdzie przez przypadek ale zadko. Popczytaj jakies gdzies artykóły o tych rpogramach to się dowiesz conieco (tak sądze)
smile.gif
.
 

Guru Zielony

Debile
Dołączył
10.6.2005
Posty
33
Fajna Strona,czemu nie!Sporo fajnych avatarów!Ale znalazłem tylko kilka w moim stylu!Cóż strona fajna polecam!


Pozdrawiam
 
Dołączył
1.6.2005
Posty
57
Zajefajna strona z avatarami co tu dużo mówić dużo avatary dla każdego dla młodego dla starego każdy znajdzie coś fajnego
biggrin.gif
git strona.
(sorry za krótki post)
 

viqux

Member
Dołączył
20.5.2005
Posty
252
Naprawdę fajna strona. Mnóstwo fajnyc avatarów, dużo z Władcy (uwielbiam), ciekawa szata graficzna, dobra strona główna, czytelnie i fajnie podzielone kategorie. Oceniam stronę na 10/10. Bardzo mi się podobało i jak będzie mi potrzebny aviatar, to na pewno tam wpadnę.
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Fajna strona przynajmniej nie tylko o Gothicu
tongue.gif
Logo spox, forum tesh jest niezłe,a co do avatarków no to przecież nie wszystkie muszą się podobać. Jest dużo, że tak powiem paskudnych, ale są też bardzo dobre.
 

Cor Angar

Member
Dołączył
18.9.2004
Posty
242
QUOTE (D@msi @ 26-05-2005, 23:39) Chciałbym przedstawić wam strone o tematyce fantastycznej, znajdziecie na niej setki avatarów, tapet, screenów i innych grafik z waszych ulubionych gier rpg, oraz szeroko pojętej fantastyki. Nie brakuje na niej równierz opowiadań spisanych prze userów. Tak więc zapraszam, i zachęcam do rejestracji na forum strony, wielotematycznym forum
wink.gif



Prosiłbym o opinie, dotyczącej strony
wink.gif




http://www.avatarsite.comq.webd.pl
eno, tą stronkę muszę pochwalić
smile.gif

B. fajna, super graficzki. Chyba będę zaglądać częściej ^^

Forum - także b. fajne, duża popularność, ładny styl
biggrin.gif

Ogólnie daję 10/10
biggrin.gif
 

Lord Siekacz

Member
Dołączył
15.6.2005
Posty
100
tongue.gif
To chyba mój ulubiony Servis z avatarkami nie Najlepszy bo tam ostatnio dodali nowe avatary no i oczywiście można se zamówić avatarka a ja se chyba znowwu zamówie hehehe.
 

Adonix

Całkiem Miły Człowiek
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
433
hmm st5ronka jest nawet ok dla tych którzy nie chcą się wyróżniac, a własnie jaki program do stworzenia bądź obróbki avata polecacie? Hmm i w miare prostego w obsludze- photoshop?
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
QUOTE (Adonix @ 04-07-2005, 11:07) hmm st5ronka jest nawet ok dla tych którzy nie chcą się wyróżniac, a własnie jaki program do stworzenia bądź obróbki avata polecacie? Hmm i w miare prostego w obsludze- photoshop?
Photoshop- Poszuakj jakichs tutków do photoshopa w necie albo improwizuj bądz najdz jakis fjany, niepowtarzalny avatar i podpisz go jakims fajnym napisem i będzie ok...
 

Adonix

Całkiem Miły Człowiek
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
433
nie no masakra, wybrałem sobei avata a teraz stronka ni chodzi ;/ kurde ja to zawsze mam szczęscie ze jak wezmę wybiorę jakiegos avata to ta strona siada ;/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom