Ava - Alliance Of Valiant Arms

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
AVA - Alliance of Valiant Arms to darmowe MMOFPS stworzone przez studio Red Duck. Rozgrywka w AVA zbliżona jest bardzo do znanego nam Counter - Strike'a, jednak w mojej ocenie owe MMO przebija Countera w liczbach - ponad 10 trybów rozgrywki, 50 map, 150 rodzajów broni i 3 klasy do wyboru. Gra w dodatku może się pochwalić niebrzydką grafiką oraz brakiem irytujących bugów z innych gier (nieodczytywanie obrażeń wroga np.).

Tu wam walnę trailera, żebyście sami ocenili, czy się wam podoba :

[yt]vCaDyjZOmN8[/yt]


Jak ma ktoś chętkę w to zagrać, to mój nick w grze to LordWojtex.
До ск'орого свид'ания.

P.S. Jak ktoś chce więcej informacji, niech tu pisze.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
chce wiecej informacji
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Fajna końcowa scenka jak robi mass killa ;D

Ach gdybym miał więcej czasu...a moja dziewczyna nie czepiała się, że za dużo siedzę przed kompem
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Ach gdybym miał więcej czasu...a moja dziewczyna nie czepiała się, że za dużo siedzę przed kompem
Ja nie mam takich problemów :3

Gierka wydaje się przyjemna, jednak osobiście bardziej wolę PlanetSide 2. Tam walki 500 na 500 graczy robi wrażenie.
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
A jakie wymagania muszą być? Na moim PC raczej bym nie uciągnął.

Co chcesz jeszcze wiedzieć RoMciu?
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Do PlanetSide 2 wymagania są zdeczka wysokie:
Core i5 3 GHz, 4 GB RAM (8 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 1024 MB (GeForce GTX 560 lub lepsza), 15 GB HDD, Windows XP/Vista/7
Ale masz tak : mapę wielkości świata Skyrima, na mapie tej walczy około 1000 na 1000 graczy równocześnie co daje dobry efekt.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Jak na takie wymagania to grafika nie urywa d*py
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Do PlanetSide 2 taka wymagania, ponieważ gierka musi uciągnąć wszystko co się dzieje na ekranie. Fakt grafika słaba, ale gameplay przyzwoity.
 
Do góry Bottom