atrybuty

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
aby mieć plus 5 siły potszebuje 10 punktów nauki czy da się zmniejszyć to abi 5 ps za 5pn
 

FaTtaLitY

Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
152
Nie da sie tak zrobic.To jest normalne.Im więcej masz danej umiejętności tym więcej musisz na nią PN wydawac.To takie male utrudnienie które wprowadzili twórcy NK.
 
A

Anonymous

Guest
to ja mam nosić te bronie co mają 150 demejdża bo potszebyje rownież 150 siły
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
Nie da sie male utrudnienie dodane przez twurcuw!!!!!! a co za malo exp????? jesli ci za trudno to wybij troszke potworuw tu i uwdzie wtedy napewno starczy ci punktuw nauki.
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Nie przejmuj się. Potem tak nie będzie, Bedzie za to tak, że za +5 siły bedziesz płacił 15, potem 20, a potem 25. I tyczy to się nie tylko siły, ale i zręczności i many
tongue.gif
 

FaTtaLitY

Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
152
A jeżeli wydaje ci się nie możliwe nabić az 150 siły, to nie myśl tak
tongue.gif
. W grze znajdziesz wiele tabliczek podnoszących parametry, a jak w dodatku nauczysz sie warzenia mikstury siły do zrobisz to bardzo szybko (nie myśl ze ZA szybko
tongue.gif
)
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Niestety jest to wielkie utrudnienie wprowadzone przez autorów gry. Potem będzie coraz więcej PN potrzebnych do uzyskania 5 pkt siły.
Ale jak wspomniał mój poprzednik jest duzo tabliczek z możliwościa podwyższenia siły. Miksturki mozeszk tez kupywać gdzie niegdzie. I nawet czasem je też znajdziesz ale przydatna umiejętnościa jest umieć samemu je wazyc!
 

Grześ

New Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
24
odnośnie mikstur
gram magiem w 2 rozdziale 17 poziom i umiem te mikstury ducha juz gotować

jak myslicie czy odrazu je robic i pic czy czekac az wydam ogromne ilosci PN na kolejne punkty??

podobne wątpliwosci mam odnosnie tabliczek :?:
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
da sie owiele więcej punktów nabić niż 150 bo ja nabiłem zręczności do 195 więc nie widze żadnego problemu. Szczególnie że są tabliczki mikstury i nagrody za modlitwe.
 

Grześ

New Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
24
jeśli był takie pytanie to sorry: ale czy jest jaks zależnośc albo sposób na uzyskiwanie punktów z ofair w kapliczkach :?:

chodzi mi o to co trzeba zrobić zeby skorzystać z jednej kapliczki potem albo kiedy moge z niej skorzystac ponownie :?:
 

FaTtaLitY

Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
152
Jeden raz na dzień za modlitwe i jakąś ofiare :] dostajesz bonus w postaci zwiększenia parametrów.Potem wystarczy się przespać do rana i juz można modlic sie jeszcze raz z zyskiem :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom