Atmosfera w Gothicu 1i2

W jakiej części Gothica atmosfera była lepsza.


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Dzięki tem można sprawdzić jaki Gothic 1 czy 2 jest fajniejszy pod względem atmosfery ( nie biorę pod uwagę Gothica NK i GIII ).
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
według mnie to G2 Bo są tam Paladyni HEHEH
i Łowcy smoków
smile.gif
smile.gif

pozdro
smile.gif
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
stawiam na GII...napradwe fantastyczny klimat...szzcególnie w qeście , w którym zabijamy smoki
biggrin.gif
naprawde spox
 

wosio

Member
Dołączył
20.8.2004
Posty
445
dla mnie klimat jest w obydwóch częściach jednakowo superowski
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
klimat lepszy w G1... jak wlazlem na cmentarzysko orków to serio nie wiedzialem co bedzie za zakretem... Ale w G2 jest lepsza grafa, muza i sterowanie
 
Dołączył
2.10.2004
Posty
30
g1 naprawde mnie oczarowalo podobal mi sie klimat starego obozu i sniacego,,ale dwojka tez jest super szczegolnie 4 rozdzial!!!
 

czater14

Member
Dołączył
1.8.2004
Posty
122
moim zdaniem GII. Szczególnie jak się chodziło po GD to aż łezka się kręci w oku :cry:
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Absolutnie G1 bije na glowe swoją kontynuacje (biorąc pod uwage klimat)
ale nie mówie że 2 słabo wypadła.... :roll:
 
Dołączył
1.9.2004
Posty
259
Ja wysłałem głos na oba bo jedynka daje nam poczucie zwykłego człowieka a dwójka daje poczucie mrocznej tajemnicy.
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Wg. mnie Gothic I był o wiele lepszy od II części
smile.gif

Wiecie dlaczego... bo takiej fabuły nie było jeszcze w żadnej innej grze ""ta kolona karna, bariera i w ogóle""

No a Gothic II to już znane nam wszystkim smoki... :? że tak powiem żadna nowość.
Nie moge jednak powiedzieć że Gothic II był zły, uważam że był bardzo dobry no ale I miała dużo lepszy kliamt
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Szczep

Member
Dołączył
4.10.2004
Posty
86
Re

Nie macie racji. Zdecydowanie Gothic I. W G2 fabuła jest sztampowa do bólu i beznadziejna. Sytuację ratuje jednak spora liczba questów pobocznych oraz możliwość naprawdę dobrego użycia magii i polowania. W Gothic I wszystko to już było, a w G2 wszystko to ulepszyli. Według mnie zdecydowanie Gothic I rządzi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom