Atakujące Orkowie?

  • Thread starter michal_banszel
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
M

michal_banszel

Guest
Mam takie MAŁY problem... w Geldern jak dostałem się do przywódcy, od razu mnie zaatakował... DLACZEGO??

O zgrozo!
Już powoli drażni mnie to, że ktoś zamiast ,,orkowie" piszę ,,orki"... Nazwę tematu zmieniam - xarox.
 

BraveHeart

Member
Dołączył
4.4.2007
Posty
166
Prawdopodobnie wyzwoliłes juz za dużo miast. I juz z tym nic nie zrobisz... Teraz już każdy orkowy przywódca w mieście bedzię Cie atakował.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
NIestety nie licząc początkowo wyzwolonej Ardei
możesz wyzwlić po 2 miasta w Myrtanie i Varancie
jeśli przekroczysz limit to automatycznie zostaniesz
zaatakowany przez kazdego z orków
 
M

michal_banszel

Guest
I nie przeszkadza to w robieniu dalej zadania zleconego przez xardasa? i wogole w czymkolwiek?
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
A jakie on zadanie zlecił?????
Bo ja jestem w nordmarze ale jeszcze u xardasa nie byłem
jeśli chodzi o artefakty Adanosa to nie przeszkadza
aczkolwiek w zadnym orkowym mieście nie wykonasz uż zadań
więc stracisz expa i gra traci trochę sens
 
M

michal_banszel

Guest
CYTAT(yeed @ 19-04-2007, 11:42) [snapback]138915[/snapback]
A jakie on zadanie zlecił?????
Bo ja jestem w nordmarze ale jeszcze u xardasa nie byłem
jeśli chodzi o artefakty Adanosa to nie przeszkadza
aczkolwiek w zadnym orkowym mieście nie wykonasz uż zadań
więc stracisz expa i gra traci trochę sens

Nie...zadania robie, bo akurat duzo zadań zlecił Nemrok, który mnie nie atakuje...
To Grok mowi "juz wszystko wiem" i zaczyna mnie lać :D Ale musze spróbować przed pójściem do niego skrecić w prawo w komnate i pogadać z szamanami...może się da :D A co do expa to jeszcze nie byłem na pustyni a mam już 55 poziom, ponad 100 pkt do wykorzystania i nie bardzo wiem na co to zuzywać :p więc o to się nie martwie :p
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
To że przywódzcy orków cię atakują nie powino niczym zaszkodzić dalszej fabule, po prostu na razie nie wyzwalaj żadnego miasta i nie podchodź do przywódzcy Orków. Najpierw wykonaj misje w mieście a potem idź do następnego miasta nie rozmawiając z przywódzcą Orków. ;)

Jak wyzwolisz powyżej 2 miast przywódzcy orków najpierw coś mówią a potem cię atakują (tylko przywódzcy nikt inny). Jak wyzwolisz 3 miasto to nie jestem pewien ale chyba atakuje cię każdy Ork jakiego spotkasz, więc radzę nie wyzwalać już żadnego miasta więcej. <_<

Pozdrawiam ;)
 
M

michal_banszel

Guest
CYTAT(pawel_pl @ 19-04-2007, 14:45) [snapback]138930[/snapback]
To że przywódzcy orków cię atakują nie powino niczym zaszkodzić dalszej fabule, po prostu na razie nie wyzwalaj żadnego miasta i nie podchodź do przywódzcy Orków. Najpierw wykonaj misje w mieście a potem idź do następnego miasta nie rozmawiając z przywódzcą Orków. ;)

Jak wyzwolisz powyżej 2 miast przywódzcy orków najpierw coś mówią a potem cię atakują (tylko przywódzcy nikt inny). Jak wyzwolisz 3 miasto to nie jestem pewien ale chyba atakuje cię każdy Ork jakiego spotkasz, więc radzę nie wyzwalać już żadnego miasta więcej. <_<

Pozdrawiam ;)


No ale ja już wyzwoliłem cały nordmar, vengard, faring, montere, okare, silden, cape dun, czyli prawie całą Myrtanę i dopiero teraz przywódca mnie zaatakował :( Cóż za beznadzieja...
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Faktycznie dziwna sprawa powini atakować cię jak wyzwolisz 3 miasta, może miałeś szczęście i wogóle.
:lol:
Nie wiem jak ci do końca odpowiedzieć na to pytanie, jakiś błąd. :(

Ale mogłeś na końcu wszystko wyzwolić, gra jest wtedy ciekawsza. :)

Pozdrawiam ;)
 
M

michal_banszel

Guest
Ale problem jednak sie pojawia...bo od Goroka musze wziąść mapę wykopalisk artefaktów...a on mnie przeciez atakuje...chyba ze jak go zabije to on ją będzie miał przy sobie??

Zabiłem i nie miał tego przy sobie... Czy to znaczy, ze nie moge kontynuować gry???????????? Wogole to hełmu pierwszego palladyna BRAK, 7 misy BRAK!!!! CO MAM ROBIC?? ;(
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Z helmem jest problem... ja raz 3 razy miss mialem a sie okazalo ze lezalo na stole z lewej strony(skaczacy helm? :D )
A pozatym miss leci jak np. Zaczales grac,niebylo go,zapisales i znowu nie bylo(bo trzeba zaczac od poczatku)a pozatym to zadanie nie jest glówne i nie zaprzataj sobie nim glowy.
 
M

michal_banszel

Guest
CYTAT(Zomin Powraca @ 20-04-2007, 16:06) [snapback]139014[/snapback]
Z helmem jest problem... ja raz 3 razy miss mialem a sie okazalo ze lezalo na stole z lewej strony(skaczacy helm? :D )
A pozatym miss leci jak np. Zaczales grac,niebylo go,zapisales i znowu nie bylo(bo trzeba zaczac od poczatku)a pozatym to zadanie nie jest glówne i nie zaprzataj sobie nim glowy.

No a co z mapą artefaktów? a nie ma jakiegoś kodu na przywołanie tego hełmu?
 

zolza_85

New Member
Dołączył
11.4.2007
Posty
8
No ale przeciez helm pierwszego paladyna lezy sobie spokojnie na szafce w jednej z glownych komnat, znlazlam wszystkie misy sa w pokoju z szamanami.

ty ze sie na ciebie rzucaja wszyscy sie nie przejmuj mialam ten sam problem i jak na razie gram sobie dalej i no problem. ale fakt bez mapy artefaktow moze byc problem :)
 
M

michal_banszel

Guest
Nie ma u mnie w pokoju szamanów ani hełmu ani siódmej misy... no nie ma poprostu, wyparowały :(
a co do mapy... radzisz sobie bez niej?
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
CYTAT
Nie ma u mnie w pokoju szamanów ani hełmu ani siódmej misy... no nie ma po prostu, wyparowały sad.gif

Masz jakiś dziadoski BUG niestety i nic się z tym nie da zrobić najwyraźniej

CYTAT
a co do mapy... radzisz sobie bez niej?

Bez mapy będzie trudniej aczkolwiek nie znaczy, że sobie nie poradzisz...
po prostu się naszukasz co nieco, żeby trafić w odpowiednie miejsca...
zadanie trudne ale możliwe do wykonania
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom