Artefakt Z Ruin

Status
Zamknięty.

valdes

New Member
Dołączył
4.4.2007
Posty
23
A więc szukam na północ od Geldern, szukam, szukam, wszystko co żyło to się tego pozbyłem, znalazłem jakieś ruiny na wodzie, czarnego trola, srebrne wilki, ale tych ruin nie. W spisie misji jest napisane, że ruiny są na wysepce, przeszukałem cała i nic nie ma. myślę, że dobrze szukałem bo miała to być wyspa w rozcięciu rzeki. Jeśli to jest inny teren to prosze o naprowadzenie z góry dzięki ;). najlepiej mapka :p
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Znajdz na mapie miejszce na północ od Geldern, gdzie rzeka rozstępuje się i tworzy wyspe w kształcie trójkąta.
Udaj się na najbardziej wysunięty na pólnoc punkt i jeżeli masz duży obszar wirdzenia to powinieneś już widzieć te ruiny.a jeżeli nie to idz na zachód i wejdz na wysoką najwyższą góre (która się tam znajduje) i na szczycie powinny być te ruiny strzegą ich 3 cieniostwory. Artefakt nazywa się berło cienia. :D

Pozdrawiam ;)
 

artistic

Member
Dołączył
24.3.2007
Posty
100
na przyszlosc plecam opcje szukaj... a jezeli mimo tego dokladnego opisu ktory juz ci zostal udzielony nie trafisz to polecam zerknac do tematu mapy... jest przypiety wiec go na pewno znajdziesz...

ludzie szukajcie a znajdziecie!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom