Arcania : Upadek Settarif - Pierwszy Gameplay

Status
Zamknięty.

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
http://www.ceskatelevize.cz/porady/1095870977-game-page/211563242600011/video/154522

Jak komuś nie odtwarza to jego wina ;). Za niedługo będzie na youtube.
Całośc prezentuje się ...hmm... przyzwoicie moim zdaniem. Oczywiście grafika jest dobra. Settarif również pięknie wygląda. Ale nie widać nic nowego. Obiecali, że dadzą tworzenie przedmiotów przy odpowiednich miejscach, w którymś miejscu widać, jak Bezimienny stoi przy stole alchemicznym, ale tylko jest to znowu animacja. Widać zmieniony celownik podczas strzału.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Jak dla mnie to ten gameplay niczym się nie różni od jakiegoś gameplaya z Arcanii, pewnie dlatego, że nie grałem i nie będę grał. Arcanii już nic nie uratuje.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Fakt. Nic się nie zmieni. To tylko przedłużenie smutnego obecnie losu sagi, aczkolwiek jakby mi kto kupił to i tak bym zagrał :D
 

Vidok

New Member
Dołączył
19.12.2010
Posty
16
No cóż Arcania składa się tylko z grafiki o reszcie twórcy zapomnieli (a raczej mieli to gdzieś bo uznali że sama sława sagi zapewni im kasiorę). No cóż nic nowego nie ma, no ale kto spodziewał się jakiś nowości :lol: Niech już bankrutują, bo swoimi produkcjami ośmieszają sagę Gothic. Mam nadzieję że w przyszłości PB pociągnie dalej sagę, tylko że od trójki Zmierzchu Bogów i wszyscy na świecie zapomną o takim niewypale jakim była Arcania( tylko jakieś wzmianki pozostaną w archiwach CIA na ten temat ;) )
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
No cóż nic nowego nie ma, no ale kto spodziewał się jakiś nowości :lol:
Zapowiadali interakcję z przedmiotami, tworzenie przedmiotów w kuźniach i na stole alchemicznym itd. Zapowiadali również polepszony system walki. Niektórzy myśleli, że się za to wzięli, a tu kicha.
 

Vidok

New Member
Dołączył
19.12.2010
Posty
16
Pamiętam po prostu co zapowiadali przed podstawką Arcania ( interakcja z otoczeniem, otwarty świat, itp) ,a tu klops :( . Dlatego w tym przypadku nie jestem zbytnio zdziwiony obiecankami których nie ma. No cóż ich słowa już nie pierwszy raz są nic nie warte.
 

Esmallion

New Member
Dołączył
26.10.2010
Posty
194
Interakcja z otoczeniem polega na tym, że możesz sobie popatrzyć jak postać bawi się młotkiem lub jakąś fiolką przed stołem alchemicznym :| Co do Arcanii to sądzę, że była by to dobra gra gdyby: można było spać i interakcja z otoczeniem wyglądała by tak jak w poprzednich częściach a nie ze stoję w bagnie po pas i kuje miecz lub nie mogę nikogo uderzyć a potwory gonią tylko mnie po wsi. Największym oczywiście pierdo... ekhm uderzeniem była zmiana postaci ze starego dobrego Beziego na jakiegoś nieogarniętego pastucha w drewnianymi dialogami, która totalnie pogrążyła grę. Arcanie jedynie poratowała dobra grafika i fabuła. Po dodatku nie spodziewajmy się za wiele więcej, będzie to po prostu kolejny fragment z mapy Arcanii + kawałek fabuły. Jakiej? Niebawem się przekonamy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom