Arcania I Sprzęt

Status
Zamknięty.

Kahlan123

New Member
Dołączył
5.4.2011
Posty
38
Nie moglam sie odnalesc w tych waszych tematach na temat wymagania sprzetowego takze pisze jaki mam sprzet i oceniajcie czy pojdzie i jak tak to na jakich wymaganiach
Procesor: Intel(R) Celeron(R) CPU 900 @ 2.20GHz 2.19GHz
RAM: 2,00 GB
System: Windows7

Prosze o szybka odpowiedz bo nie wiem czy warto kupowac bo niechce zeby mi stalilo karte graficzna czy plyte :) (Lub wogle lapa :0)
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Po pierwsze, nie podałeś karty graficznej. Po drugie, Ramu tak na styk, przy czym masz W7, a na nim powinieneś mieć tak z 512MB Ram więcej niż w porównaniu z XP (teoretycznie). Jednak wg mnie największym mankamentem będzie procesro. Arcania wymaga od procka sporo, a twój nie jest szatanem, ba, średniakiem go też już dziś nazwać nie można.

Reasumując - podaj jakaś masz kartę graficzną. Jeżeli dobra - na minimalnych powinno pójść, ale przyjemności z widoków mieć nie będziesz.
P.S. Jeśli chcesz, ściągnij demo i zobacz jak chodzi. Wtedy z czystym sercem kupisz grę lub zrezygnujesz.
 

Frag

New Member
Dołączył
25.1.2011
Posty
89
No to ja mam laptopka niemal z takim samym zestawieniem co ty, ale mam na nim xp'eka i jak z ciekawości wgrałem tam Arcanie to chodziła na minimalnych zadziwiająco płynnie...(jak na laptopa) gorzej było z większymi ale to szczegół... jednak tak jak Rangiz powiedział, widokami się nie nacieszysz... a Arcania oferuje niezłą grafikę. Słuchaj tak na marginesie, jak lubisz gry to zainwestuj w jakiegoś kompa. Teraz za teoretycznie niewielką cenę można kupić niezły komputer. Jednak jeżeli nie jesteś wymagający to powodzenia z laptopem (też da się grać)... :D
 

Kahlan123

New Member
Dołączył
5.4.2011
Posty
38
Musze sie zapytac brata jaka karte mamy bo ja sie na tym nie znam :)

Moj brat mowi ze mamy karte graficzna zintegrowana cokolwiek to nieznaczy :)

Czy naprawdę tak trudno skumać co niektórym, że nie pisze się posta pod własnym postem. Istniej opcja edytuj !
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Jeżeli się włączy to będzie bardzo słabo działała.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Sprawa jasna. Zamykam.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom