Arcania Gothic 4 Zacina Mi Się

Status
Zamknięty.

KlarysE

New Member
Dołączył
5.12.2010
Posty
2
Witam. Mam problem z grą Arcania gothic 4. Mianowicie gra mi się strasznie zacina. Gram na minimalnych wymaganiach a i tak się zacina. Minimalne wymagania gry : Windowns XP , Vista , Win 7 , 2 GB RAM , Procesor Intel core 2 duo 2.8 GHz / AMD Athlon II x2 2.8 GHz Karta Graficzna: GeForce8800GTX
Mój komputer : Microsoft Windows XP Professional Wersja 2002 Dodatek Service pack 3, Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @2.40GHz , 3 GB RAM

Może to ze względu na kartę graficzną? Z góry dzięki za pomoc!


karta graficzna : NIVIDA Geforce 8500 GT
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Słaba grafa, więc się nie dziw że się ścina.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Zdecydowanie. Nie spodziewaj się, że będzie szybszy jak masz taką słaba grafikę.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Dodatkowo procesor nie grzeszy siłą. Nic nie poradzisz na ściny z tym sprzętem :/
 

PicasxXx

New Member
Dołączył
4.10.2010
Posty
7
laptop
mi zacina i mam
procesor: intel core duo 1.80Ghz
ram: 2048
karte graficzną 9600gt
vista bussines
i UWAGA SZOK 3GB na systemowym a na dysku z grą 777mb :blush:
mam zamiar kupić komputer nie dla wieśniaka tylko mocny od min 2tys do 5tys
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Słabego proca masz miś. Mnie na dualu 2ghz...czasami szarpie.
 

ChinasFiends

New Member
Dołączył
21.12.2010
Posty
1
Słabego proca masz miś. Mnie na dualu 2ghz...czasami szarpie.

Bez urazy stary ,ale kogo to obchodzi że tobie szarpie na dual 2Ghz,
powtarzasz się a poza tym tu mowa o grafice a nie o procku .Wiem może gośc ma słaba grafe 256mb ,ale nie sugeruj się zakresem wymagań które są spamem napisanym przez kogoś kto postawił pierwsza recenzje nowego gothica, jesteś taki pewnien że nie wyciagnie na 256mb.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Bez urazy stary ,ale kogo to obchodzi że tobie szarpie na dual 2Ghz,
powtarzasz się a poza tym tu mowa o grafice a nie o procku .Wiem może gośc ma słaba grafe 256mb ,ale nie sugeruj się zakresem wymagań które są spamem napisanym przez kogoś kto postawił pierwsza recenzje nowego gothica, jesteś taki pewnien że nie wyciagnie na 256mb.

My tu posługujemy się sprawdzonymi informacjami dotyczącymi wymagań gry. A jak sprzęt nie spełnia wymagań gry to piszemy, że jest za słaby. Jedna część za słaba to i gra się tnie.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
powtarzasz się a poza tym tu mowa o grafice a nie o procku .Wiem może gośc ma słaba grafe 256mb ,ale nie sugeruj się zakresem wymagań które są spamem napisanym przez kogoś kto postawił pierwsza recenzje nowego gothica, jesteś taki pewnien że nie wyciagnie na 256mb.


Sugeruje się doświadczeniami wielu osób w tej tematyce i wiem co pisze. A fakt, że zaznaczyłem, iż na moim mocniejszym procku szarpie to oznacza, że na jego słabszym będzie szarpać jeszcze bardziej. Tak więc błyskotliwa wypowiedz przyjęta do wiadomości, jednakże jako nic nie wnosząca do dyskusji.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom