Arcania: Gothic 4 Na Targach E3 2010

Status
Zamknięty.

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Dzisiaj trzeci, ostatni dzień targów E3. Jak na razie w seci pojawiły się 2 materiały video (newsy na głównej).

>>Wywiad z pracownikiem Dreamcatcher

>>Mój odnośnikTrailer Arcania: Gothic 4 z targów E3

Wywiad jak wywiad, nic konkretnego. No prócz tego, że znamy datę premiery (czy jednak oficjalną?) - październik 2010. A więc rok po wydaniu Risen.

Bardziej podoba mi się trailer. Świetna muzyka, która tworzy bardzo klimatyczny nastrój. "Seksowny" głos spikerki ;p i to co na nim pokazano (głownie w momencie wymawiana słów "evil"). Przyznam, że powoli napalam się na ta grę, choć to jedna, wielka niewiadoma.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Zdecydowanie spodobał mi się ten trailer, Wszystko cacy poza dynamiką walki. Prawdopodobnie był nagrywany z Xboxa, bo za pomoca pada o wiele trudniej się ustawiać w trakcie walki. Myszka i klawiatura zapewniają większą kontrole nad bohaterem. Ciągle boli mnie to bujanie się bohatera na prawo i lewo w trakcie biegu. Nie wygląda to nazbyt naturalnie. Reszta jest świetna. Moim zdaniem potwory robią ogromne wrażenie. Zdecydowanie mają w sobie coś przerażającego. No i ten fajnie utrzymany nastrój. Myślę, że Arcania wyląduje w moich rękach bez względu, czy będzie to tytuł udany czy nie. Z sentymenty dla serii czuje się w obowiązku zapoznać się z tym produktem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom