Arcania Dobry Sprzęt A Ścinki

Status
Zamknięty.

Wievu

New Member
Dołączył
6.2.2011
Posty
2
Gra mi się lekko czasami ścina. Mam Full ustaiwnia 1920x1080 i all wysokie.. mam 30-40 FPS na otwartej przestrzeni, gdzie jest mało ludzi.. a w mieście mam 20 lecz czasem spada do 10.
Mój sprzęt to
AMD Phenom x4 3,0 GHz 945
GeForce GTX 260 core 216
4 GB Ram
Windows 7 64 bity.

PS. Nie mam zainstalowanego Hotfixa.. to czy po instalacji płynność gry się poprawi?
Aha przy zmianie ustawień z wysokich na niski, nie ma żadnych różnic, może FPS w mieście się podwyższyło o 2 FPS :)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
PS. Nie mam zainstalowanego Hotfixa.. to czy po instalacji płynność gry się poprawi?

Tak


Aha przy zmianie ustawień z wysokich na niski, nie ma żadnych różnic, może FPS w mieście się podwyższyło o 2 FPS :)

Czyli jednak coś się zmieniło :D
 

Wievu

New Member
Dołączył
6.2.2011
Posty
2
no nie przesadzaj.. nie będę grał na niskich ustawieniach :)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
no nie przesadzaj.. nie będę grał na niskich ustawieniach :)

Wiadome. Zainstaluj Hotfixa zdecydowanie wraz z drugiem patchem.

Download
http://gothic.org.pl/forum/index.php?/files/file/151-oficjalny-patch-arcania-gothic-4/
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
TO PIRAT !!!!!!! Mój kumpel miał skrakowanego pirata i tak zacinało...
-Pożyczyłem mu swojego oryginała i działa normalnie...

Całkiem możliwe. Szczególnie, że sprzęt jaki podał wydaje się aż nadto wystarczający, aby grać na full detalach. Tym bardziej, że ja na dużo słabszej konfiguracji tak właśnie gram, bez większych problemów, czy będąc bardziej ścisłym: bez żadnych problemów.

Jednakowoż Panie DarkWolf, staraj się unikać takich postów, bo może się okazać, że dostaniesz za to warna. Masz jakieś wątpliwości co do innego użytkownika, to jest opcja raportuj. Wtedy tam możesz napisać coś takiego... Tyle.

Zamykam.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom