Arcania Center Rip

Status
Zamknięty.

Kelten

New Member
Dołączył
28.9.2009
Posty
26
Wrzucam linka z podziękowaniami bo być moze ktoś tutaj miał kiedyś styczność z naszym serwisem.
Szkoda ,że gothicowe portale z kazdym dniem tracą na publice , najwyraźniej szczyt popularności gothica w naszym kraju jest juz za nami.
http://arcania.gram.pl/news/523
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Także niechaj truchło AC gnije w spokoju. Pare smiesznych akcji było z wami :)
Trochę się posiedziało i pogadało o pierołach na waszym czacie.

rip-funny-picture-3145.jpg


Tak czy inaczej jak coś to zapraszamy do udziału w naszym grajdole, jeśli brak miejsca do zabijania czasu.
 

Kelten

New Member
Dołączył
28.9.2009
Posty
26
No chyba nic innego nam nie pozostało,nikt nie jest tak hojny aby wyłożyć kase na serwer.
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Szkoda, widziałem jak ten portal powstawał, obserwowałem biernie jego rozwój i pewnie nie raz czytałem materiały przez was przygotowane. Jeżeli dobrze kojarzę (moje wspomnienia mogą nie oddawać tego jak było naprawdę) Arcania center, a na początku chyba gothic 4 center historycznie jest związane z Gothic Up. Cesc stworzył nowy szablon dla Gup, administracji się nie spodobał, został odrzucony. Cesc nie poddawał się, wprowadził drobne poprawki i już nie próbował oddać go nam, tylko stworzył własny serwis, który szybko nabywał nowych użytkowników, zdobywał popularność.

Jak dla mnie majstersztyk, odpalony kiedy na czwórkę była największa chętka, teraz żegna się gdy emocje opadły a zainteresowanie znikło. Mam nadzieję że strona w sieci pozostanie, Takiej bazy artykułów, wiedzy, a przede wszystkim pracy nie można wyrzucać. :)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Szkoda, bo przecież swego czasu prężnie działaliście, no ale w tej branży nie wszyscy wytrwają. Zabrakło determinacji.
A Cesc to dumny pozostał do samego końca, aż szkoda, że nas opuścił na Gupie.
 

Kelten

New Member
Dołączył
28.9.2009
Posty
26
Cesciu chce atakować z nowym portalem ale ten jego słomiany zapał, juz tyle razy próbowaliśmy, tyle było planów i nic z tego nie wyszło.
ArminaS ło to ty prehistoryczne dzieje pamiętasz.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Wiem jak to jest :) w moim zyciu po 4 odpalaniach nowych stron, z czasem juz się nie chce zaczynac wszystkiego od nowa.
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Kelten bardziej się cieszę że mnie pamięć nie zawiodła. Pisałem wtedy z cescem na gadu i wysyłam mi projekty na gadu do ocenki więc się tematem interesowałem. :p

Ogólnie popularność Gothica spada, tak samo jak produktów Pirahni, takie życie. Wraz z marką upadać będą i strony.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Czasami miejsca bardziej niż tematyka trzyma Ekipa :)
 

Kelten

New Member
Dołączył
28.9.2009
Posty
26
No tak tylko 80 % ludzi z AC poszło swoją drogą, w sumie ich rozumiem kazdy ma swoje życie i nie ma czasu.Myślę ,ze jakby kilka osób ze "starej gwardii" wróciło byłoby znacznie lepiej, a tak stoimy juz nad wykopanym grobem aby tego 15.08 do niego wskoczyć...
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Pozostaje nam wobec tego tylko zaprosić niedobitków do nas, jako już Yeed był uczynił :)
Szkoda, aby potencjał się marnował.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
No chyba nic innego nam nie pozostało,nikt nie jest tak hojny aby wyłożyć kase na serwer.

szkoda was, tyle wpakowane pracy, czasu i zapału, ale niestety podobny los czeka wiele portali.
szkoda że nie ma u was zgranej ekipy, która może byłaby wstanie 'zatrzymać' jak najwięcej aktywnych i wspólnymi zrzutkami opłacać serwer i domenę. startowanie z czymś nowym nie gwarantuje sukcesu, zwłaszcza w dobie portali społecznościowych.
no cóż, jak padniecie to zapraszamy do nas umarlaki, my jeszcze żyjemy i mamy zamiar działać jeszcze długo i chętnie przyjmiemy was w nasze progi, miejsca u nas pod dostatkiem :D
 

Kelten

New Member
Dołączył
28.9.2009
Posty
26
Nie wiem jak z resztą ale ja i chyba Driftwood planujemy osiąść tutaj ,myślę ,że nie ma sensu rozkręcać czegoś nowego skoro i tak mało zainteresowanych jest.
no cóż, jak padniecie to zapraszamy do nas umarlaki
Ej jeszcze nie umarlaki, w tym momecie to co najwyżej rosliniki;wegetujemy sobie razem z portalem :D
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Mimo wszystkich tarć z niektórymi członkami administracji Ac, szkoda. Wiadomo, że konkurencja podnosi poziom produktu/usługi dlatego każdy taki upadek jest tak na prawdę również naszym osłabieniem.
Pomijając jednak ten fakt, to szkoda mi Ac również ze względu na włożoną w tą stronę pracę. Wiem ile to kosztuje, i domyślam się co czuje czek gdy się to porzuca...
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
Jak to mówią : Requesta in Pache

Czy jakoś tak...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom