Arcania: A Gothic Tale Za Rok ?

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
w dniu dzisiejszym JoWood poinformowało, że Arcania: A Gothic Tale nie zadebiutuje na rynku wcześniej niż pod koniec 2009 r. Gothic 4 jest we wczesnej fazie produkcji i prawdopodobna data może uledz zmianie. Arcania: a Gothic Tale tworzone jest przez studio Spellbound wiadomo, także że gra ukaże się na PC, PS3 i X360. Na razie pozostaje nam zapoznać się z nadchodzącym rozszerzeniem do Gothic 3 - Zmierzch Bogów.
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Lepiej poczekać na dobrą grę niż mieć już gówn*aną grę... Dobrze, że robią ZB, będzie w co grać.

Gothic na PS3/X360? Może coś z tego wyjdzie, ale wg. mnie to będzie niewypał.
 

__|Wenzel|__

New Member
Dołączył
11.11.2008
Posty
15
I dobrze zrobią,ponieważ widziałem takich kilka nie wypałów gier że zrobili bardzo szybko by fani się tym cieszyli , a co wyszło no nie stety gra pełna bugów , więc niech się nie spieszą i niech tą grę dokładnię zaprojektują,a ta gra która to nie wypał to call of duty 5 ;),więc ja spokojnie poczekam....
 
T

Thran

Guest
A powiedzmy sobie szczerze.

Lepiej będzie jak za rok wyjdzie ten Gothic niż teraz bo jakby był teraz to by miał więcej nie doróbek niż G3 a poza tym wyciągnijmy z tego lekcje.

Blizzard pośpieszył się przed świętami z Wrath of The Lich King i teraz będzie musiał łatać grę bo ma pełno niedoróbek ^_^
 

Kadyen

New Member
Dołączył
17.9.2008
Posty
14
niech się nie spieszą bo jak to mówią "jak się człowiek spieszy to się diabeł cieszy"

chociaż niektórzy gracze są upierdliwi pisząc ciągle posty typu: ile oni tą grę robią, itp. (tak samo jest z dubbingiem do MT)
 

wisnia

Member
Dołączył
18.7.2008
Posty
99
Lepiej poczekać(jakby nie było okrągły rok) na dobrą grę a nie to co gothic 3 (nie mowie ze to całkowity niewypał ale...) pełno bugów itp. itd.
A tak na boku są jakieś informacje o dacie premiery Risena?
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Ojojoj, puzno troche wyjdzie G4 ;/ Szkoda.Ale gothic na PS3 ? niewyobrazam sobie tego...to moze nie wypalic.
Ale jednak racje niech robią dłuzej ale dobrze.Wkoncu to ma byc dobra gra a nie jakies zaprzeproszeniem gówno.
Z G3 sie pospieszyli i widac skutki...
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
I dobrze, że jeszcze rok mają. Niech zrobią grę raz a porządnie. W końcu wszyscy na to liczymy! Czyż nie?
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Tak, tak Karpielek :p

Ja byłam pewna, że 4 część wyjdzie pod koniec 2110, a tu proszę, miłe zaskoczenie. Będziemy teraz odliczać i czekać na oficjalny trailer :p
Mam nadzieję, że gra będzie podobnie grywalna jak poprzednie części :)
X360, PS? Zawsze marzyłam, żeby zagrać w Gothic'a na PS, nawet w jakimś temacie na forum o tym pisałam... Szkoda, tylko, że mam PS2 :( hah

Tak na marginesie - fajnie, że "Gotiki" wychodzą pod koniec roku, kiedy są święta. Można je uzyskać całkiem za darmo :p

Pozdrawiam, Daria.
 

Droner

Member
Dołączył
13.3.2008
Posty
68
Właścwie to nie mam o czym pisać, wszystko ładnie pięknie, wszsyscy sie zgadzają, żeby G4 zrobili póxniej a dobrze. I w sumie bez rozkręcania się powiem, że się zgadzam, powodzenia SpellBound :)
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Według moich informacji to Arcania wyjdzie dopiero w 2010r.
CYTAT
Bohater będzie mógł dosiadać różnych bestii. Programiści obiecują, że koń nie będzie jedynym środkiem transportu naszego bohatera.

Twórcy gry twierdzą też, że wysłuchają uważnie graczy, którzy grę przetestują. Chcą uniknąć wpadki jak z trzecią częścią "Gothic", która była pełna błędów i poprawnie działała tylko na najmocniejszych komputerach. Czy jednak te obietnice się sprawdzą, zobaczymy dopiero w 2010 roku, gdy gra trafi do sklepów

(cytat ze strony http://www.dziennik.pl/nauka/hitech/strefa..._komputery.html ).

CYTAT
Fakty Gothic 4: Arcania

-Przewidywana (nieoficjalna) data premiery produkcji to 25.02.2010r.

-Gra ukaże się na PC i X360 oraz Playstation 3

-Budżet gry wynosi 3.485.900 Euro

-Podróżowanie i odkrywanie świata to dla deweloperów najważniejsze rzeczy więc na tych aspektach swoją uwagę skupią najbardziej.

-System dialogów pozostanie bez zmian.

-System walki zostanie stworzony od podstaw.

-System umiejętności zostanie ulepszony i jeszcze bardziej rozbudowany.

-W Gothic 4 spotkamy starych znajomych, znanych nam z poprzednich części.

-Stworzona będzie nowa wersja sterowania ale do wyboru będzie też tak z poprzednich części

-W grze ponownie pojawią się rozdziały

-Uwaga twórców co do tworzenia świata gry będzie skupiona na dużych miastach oraz terenach które będziemy często odwiedzać.

-Prawdopodobnie będziemy mogli przemieszczać się na wierzchowcach.

-Soundtrack będzie jednym z najważniejszych czynników nadających grze klimat.

-Przypuszczalna data zakończenia pracy nad grą w wersji PC to 2 stycznia 2010 na XBox-a 16 grudnia 2009.

-Podtytuł Geneza nie odnosi się bezpośrednio do tego co ma wydarzyć się w grze dlatego też jej akcja może toczyć się w trakcie,przed lub też nawet po dotychczas znanych nam wydarzeniach. Dlatego także deweloperzy zmienili roboczy tytuł na Arcania.

-Co do silnika gry nic nie jest jeszcze do końca powiedziane.będzie to albo Gamebryo lub Trinigy.

(ten tekst jest cytatem ze strony http://gothic.org.pl/gothic-4/gothic-4-arcania---fakty.html )
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom