Administracja - Opinie

Status
Zamknięty.

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Chyba nie trzeba pisać nic więcej? Jak zawsze przed poborem dajemy temat z opiniami na temat aktualnych członków administracji. Prosimy o szczere wypowiedzi. My nie gryziemy... jeszcze.

ale ja gryzę ;P


Kacperex

Rangiz



szkeleton


abisynka

Elessar



Baal Isidro
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
dziękuję pluszaku za opinię, a reszta userów tchórzy? no ładnie, jak jest okazja po nas pojeździć to nie ma chętnych :p
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Leniwe pauy, co zatraciły motywację do czegokolwiek ale kocham ich jak rodzinę ;D
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Kurde temat gdzie możecie nas wyzwać od najgorszych bez żadnych konsekwencji, a wy to olewacie ;p
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Widać nie ma złego słowa na nas :D
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Gdzie te tysiące aktywnych userów ^^ ?
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
Ty uważaj z tym nawoływaniem, bo jeszcze hejkerów na stronę ściągniesz :p.

Ja do administracji nie mam zastrzeżeń - jeśli trzeba, to reagują (zwłaszcza jak była sprawa z bojką, ale nie wracam do tego).
 

Crisis

Strażnik Magów Wody
VIP
Redakcja
Dołączył
17.11.2006
Posty
453
Po tym, jak pewna osoba została wyrzucona z administracji nie mam już zastrzeżeń. :] Robicie co trzeba, tylko Tomuś (Kacperex) jest człowiekiem duchem i rzadko bywa co jest złe i straszne. :<
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
ale wazelinujecie... prawdę pisać! ja się nie obrażę :p

zbysiu ten filmik jest skr&oacute;cony o piękną reklamę, hehe oni by jechali po nas odważnie :)
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Wydaje mi się że sami musimy siebie zjechać, inni się boją ^^

Ja zacznę, wszyscy lenie i obiboki. Nie wiem co tu robią. Opr&oacute;cz tego zielonego. On jest fajny i pomocny.

Kto następny?: D

zbysiu ten filmik jest skr&oacute;cony o piękną reklamę, hehe oni by jechali po nas odważnie :)

no właśnie tak mi się nie wydaje żeby to była całość zrobiona przez bstu : D
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
A o czym tu m&oacute;wić...

Przypomniał mi się tylko jeden przypadek, gdy Baal wlepił mi parę miesięcy temu warna za totalną pierdołę. Nie zwr&oacute;ciłem uwagi na to, że napisałem o post za dużo w temacie z wstawianiem link&oacute;w do muzyki (bodajże 4 posty napisałem, można było 3). No i dostałem warna. W pierwszej chwili miałem z tego trochę śmiechu, więc nie napisałem do nikogo z tym. Nie wiem czy takie sytuacje się zdarzają częściej, ale jeśli tak jest, to zluzujcie ;p

Nie mam do nikogo wąt&oacute;w, zresztą, jest cisza, nie ma żadnych specjalnie ciekawych wydarzeń, więc zastanawiam się z kija się ten temat pojawił ;p

Jestem mr. bad guy xD
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom