Adam Małysz - Czy Wróci Do Formy ?

CAT

Member
Dołączył
27.12.2005
Posty
56
Jak uważacie? Czy coś jeszcze wskóra?
Mnie się wydaje, że to już koniec. Dziś nawet Mateja był od niego lepszy. Jakoś nie wierze w te jego wypociny - wydłużenie ciała o 1cm, wszystkie te zabiegi. Nie ma szans. Myślę, że jego czasy się skończyły.

PS.Nie wiem czy był taki topic, ale jak cuś to zamkinijcie.

Dobra, sky jumping się zakończyło. Małysz dał ciała, zamykam. - Oz.
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Dla mnie też on jest już skończony. Ciągle miałem iskierkę nadziei, że jednak Małysz pokaże na co go stać i będzie wygrywał konkurs za konkursem. Niestety tak się nie stało i teraz, po tym co zobaczyłem, wątpie żeby kiedykolwiek miał już wrócić do formy. W sumie temat nawet spoko.
 

Roni

Member
Dołączył
6.11.2005
Posty
246
Trzeba się cieszyć z tego, co osiągnął. Na pewno wszyscy fani skoków będą go na zawsze pamiętali. 3 razy z rzędu Puchar Świata to wielki wyczyn. A co do tego, że teraz jest słaby to powiem tak: Nic nie trwa wiecznie. Mnie wkurzają tacy ludzie, co narzekali np. jak był 4. Nie wiem jak można narzekać na takie wyniki. Słabą formę ma też przez Kuttina. On nie powinien prowadzić naszej kadry. Stoch to wielki talent, niestety Kuttin go marnuje
sad.gif
 
G

Gray_Fox

Guest
Miał on swoje 5 minut. Wykorzystał i był i jest dla nas mistrzem świata. Jego spadająca forma to koniec, czas na nowch i młodszych mistrzów jednak Małysz zapisał sie czołówki najlepszych tego okresu. Uważam , że najlepiej dla niego bedzie jak zrezygnuje, bo to co osiągnął to zrobił i powiinno a raczej jest dla niego satysfakcją. "Dziękujemy ci Adamie, to był zaszczyt oglądać ciebie" - niech te słowa każdy powtórzy w swoim sercu
tongue.gif
smile.gif


pozydyrawiam
tongue.gif
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Nie rozumię jednego... wszyscy myślą, że Małysz już jest do niczego, że już jest słaby i skończony
ohmy.gif

Nie wiem dlaczego ludzie zapominają o tym jak wiele już osiągnął. Każdy ma swoje 5 min w życiu... Adam Małysz być może już je wykorzystał, ale nie możemy być tego pewni na 100% ponieważ życie jest bardzo zaskakujące. Być może jeszcze odzyska formę i znów zacznie osiągać takie wyniki jak kiedyś.
Trzeba pamiętać i przyznać, że jego osiągi były ogromnę.
Jeden z najlepszych skoczków świata.


POZDRO "Khalid"
 

Gelo

Member
Dołączył
22.12.2005
Posty
99
moim zdaniem Małysz jest największym polskim sportowcem ostatnich lat. 3 lata z rzędu puchar świata. nikt jeszcze tego nie dokonał . Poza tym wydaje mi się że jeszcze kiedyś wróci do wielkiego skakania. Jak było z Ahonenem? nie było o nim wogóle mowy nie liczył się.. aż tu nagle eksplozja formy . podobnie Janda. Poza tym wkurzają mnie ludzie którzy na niego narzekają. Gdyby to reprezentacja piłkarzy zajęła chociaż 4 miejsce to byliby okrzyknięci mianem bohaterów narodowych. a Małysza za to samo krytykowało się.
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
No niestety to koniec według mnie, miał juz spadki formy, ale nigdy tak dramatyczne. Małysz sie wypalił jego czas dobiegł końca, ale napewno był najlepszym polskim skoczkiem w historii, wielka szkoda że ten spdaek formy przyszedł przed igrzyskami...Adam mógłby pojechać na olimpiade i po niej zakończyc kariere i byłoby fajnie....a tak jest troszke do bani...Moim zdaniem juz sie nie podniesie, ale róznie to w życiu bywa
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
Małysz już nie wróci do formy, już nie ma szans, ciągle jakieś kryzysy, upadki itd. Z roku na rok zamiast lepiej jest coraz gorzej. Dużo ludzi ma nadzieje że jeszcze powróci do tych wielkich skoków ale ja w to wątpię. Dawał nam radość przez 3 lata teraz myślę, że powinien skończyć ze skokami i dać szanse innym, może oni coś nam pokażą. W tej chwili jest w wielkim dołku i już z niego nie wyjdzie będzie tylko coraz gorzej.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Adam miał lepsze dni i teraz przyszedl czas na te gorsze. Nie mówie że wroci z takimi efektami jak kiedyś, ale skakać na dobrym poziomie jeszcze powinien. No puki co to możemy dopingować Roberta Mateje i młodzików, którzy spisują sie coraz lepiej. Małysz sprowadził znowu profesora Rzołądzia. Ostatnio praca z nim przyniosła rezultaty. Zobaczymy jak będzie teraz ;]
 

<INOS>

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
457
Przyszła Kryska na Małyska. To już jest koniec. Wygrał to co miał wygrać i już. Przecież to widać. Jak słabo skacze, to się nawet uśmiecha, jemu już nie zależy. Zawsze jest gdzieś ten żal, że nie będzie rekordów świata i pierwszych miejsc skoczka z Wisły. Jednak coś mnie frustruje, a mianowicie dlaczego cały sztab trenerski nie przyzna się medialnie o tym. Zawsze mówią, że będzie lepiej.

Kutin. To nie jego wina że Małysz się wypalił. Bardzo lubię tego trenera, Inni Polacy skaczą lepiej. Dajmy Mateje podobają mi się jego skoki. Gdyby był młodszy może by coś z niego było.

QUOTE Jakoś nie wierze w te jego wypociny - wydłużenie ciała o 1cm, wszystkie te zabiegi

Ja myślę, że ten zabieg był bardzo zły. Inne narty i już inne skakanie.


QUOTE Niestety tak się nie stało i teraz, po tym co zobaczyłem, wątpie żeby kiedykolwiek miał już wrócić do formy

Jak już wszystko się uspokoi, to Małysz będzie skakać swoje w pierwszej 15 może będzie.


QUOTE Stoch to wielki talent, niestety Kuttin go marnuje

Jeżeli chodzi o Stocha to rzeczywiście Kuttin to nie dla niego trener.


QUOTE Dziękujemy ci Adamie, to był zaszczyt oglądać ciebie" - niech te słowa każdy powtórzy w swoim sercu

Zgadzam się z tobą w 100%.


POzdRO
 

Adi Galia

Member
Dołączył
12.11.2005
Posty
77
Ja osobiście myślę, że Adam niestey (
sad.gif
) nie wróci do formy, przynajmniej nie do tej co przezemtował 2-3 lata temu. Moim zdaniem nie ma szans na to, żeby wróciła jego forma. Jednakże nie można zażekać, przecież jest on jednym najlepszych sportowców w Polsce. Tylko jemu udało się zdobyć trzy razy pod rząd mistrzostwo świata. W szkole mam takiego kolegę, który uważa, że Małysz powinien odejść i nie robić Polsce obciachu. A inni skoczkowie to co ? Skaczą gorzej i nażeka się tylko na Adama.


QUOTE Stoch to wielki talent, niestety Kuttin go marnuje

Też muszę przyznać rację. Kuttin jest o wiele gorszym trenerem niż Apoloniusz tajner
wink.gif


Pozdro
 
Dołączył
5.10.2005
Posty
264
Ja sądze, że on nadal daleko skacze. Gdy go oglądałem to nawet skakał nienajgorzej tylko już inni dalej skakają. Małysz daleko skacze, ale już są lepsi od niego skoczkowie. Lepiej wyszkoleni. Małysz przecież równo skacze i nawet daleko tyle, że jego przeciwnicy stali się lepsi i dalej skaczą. Czy Adam będzie im jeszcze dorównywał? Moim zdaniem już nie. Wtedy wygrana dawała mu motywację, a teraz gdy zaczął przegrywać to już tego zabrakło. Wydaje mi sie, że on już się z tym pogodził i już tak mu niezależy na wygranej. Wygrał 3 razy i mu już wystarczy.

Pozdro all.
 

Roni

Member
Dołączył
6.11.2005
Posty
246
QUOTE Kutin. To nie jego wina że Małysz się wypalił. Bardzo lubię tego trenera, Inni Polacy skaczą lepiej. Dajmy Mateje podobają mi się jego skoki. Gdyby był młodszy może by coś z niego było.


Nie pamiętasz wcześniejszego Matei. Ja jeszcze pamiętam jak był w Harrachovie 2 razy w pierwszej 10. Nie pamiętam niestety sezonu. Jeszcze jak był Tajner to lepiej skakał. Gdyby trenował naszą kadrę np. Kojonkoski to na pewno były by rezultaty. Mamy talenty, ale przez Kuttina możemy je stracić.


QUOTE Kuttin jest o wiele gorszym trenerem niż Apoloniusz tajner

Zgadzam się, że Kuttin to gorszy trener od Tajnera, ale nie o wiele. Tajner też nie był za dobrym trenerem. Wtedy co zmieniali trenera kandydatem był obecny trener Włochów. Widać teraz jak dobrze Włosi skaczą. Gdyby on był trenerem Polaków to by wszyscy lepiej skakali. Ale zarząd PZN wybrał Kuttina, bo jest tańszy.
 

<KRUK>

Member
Dołączył
25.9.2005
Posty
139
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif

Jak wszyscy do tej pory, ja tez uwazam ze Malysz juz nie powroci do dawnej formy
sad.gif
. Myślałem ze ta przerwa mu troche pomoze ale jednak sie mylilem.Mial swoje pieć minut slawy, Ale według mnie to jeden z najlepszych sportowcow w Polsce.

P.S Kurde napisalem to jak na jakims pogrzebie
huh.gif
.

Pozdro
wink.gif
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Ja uważam, że to już koniec. Adam Małysz miał swoje 5 minut i to tyle. Oczywiście chciałbym by wrócił do formy, ale to raczej już nie możliwe. Nikt nie będzie najlepszy całe życie. Uważam, że Małysz, powinien już się wycofać i odejść w blasku chwały a nie dalej przegrywać.
wink.gif


Tajner był lepszy trenerem fakt. Może jak by wrócił...

Pozdrawiam.
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Etam bzdury gadacie Adam powróci do swej WIELKIEJ formy i będzie wygrywał, może nie w tym sezonie ale w przyszłym powinno być jak te kilka lat temu:p.Koniec konców nie mozna zawsze wygrywać.
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Moim zdaniem Adam Małysz się "przepalił" ;p czyli po prostu jest za satry, żeby skakać tak jak kiedyś, zawsze jest koniec, a u Adama ten koniec właśnie nastąpił, koniec dobrej formy. Przynajmniej ciągle jest w pierwszej dziesiątce, ale już napewno nie będzie taki dobry jak kiedyś. A co do innych skoczków polskich, to nie pokładam w nich wysokich nadzieji. Jedyne co nam pozostaje to podziękować Adamowi, za takie dobre skoki i wspierać go dalej dobrym dopingiem
wink.gif


Pozdrawiam
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Szeże mówiąc to wątpie... może bedzie w pierwszej 10, ale nie wyżej. Nie możemy wymagać od Małysza żeby ciągle był mistrzem, i tak jako pierwszy w historii trzykrotnie zdobył tytuł mistrza świata (a to bardzo wiele) niemniej jednak, jak na swój staż nieźle skacze... Ostatnio natomiast o wiele lepiej skaczą młodziki i... Mameja (mateja) ostatnio zajął lepsze miejsce niż Małysz...



Pozdro.
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
Moim zdaniem malysz sie wypalil tak jak golota. ale jesli adam tego bardzo zechce to na pewno sie podniesie (w przeciwienstwie do wyzyej wspomnianego endrju ktory padl po 53 sekundach. i lepiej zeby juz nie wstawal
wink.gif
)
 

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
Ehh w sumie nigdy nic nie wiadomo,wiadomo że Adam miał już wprawdzie swoje 5 minut kiedy górował formą etc,teraz wprawdzie nadeszły gorsze dni ale to nie znaczy że to już całkowity konic ,klapa,etc.Ja ciągle mam nadzieję że Adam złapie formę może nie w tym roku,ale pamiętajmy że kiedyś był praktycznie nikim i nagle wyszedł z cienia.
wink.gif
wink.gif
.
 
Do góry Bottom