A Gothic 3 Na Laptopie?

Status
Zamknięty.

misiek665

New Member
Dołączył
16.2.2008
Posty
1
czy jest wogole mozliwe ze gothic 3 pojdzie mi na laptopie asus
model procesora Core Duo T2450 (2.0 GHz, 2MB cache)
nominalna rozdzielczość LCD 1280 x 800 pikseli
wielkość pamięci RAM 1 024 MB
typ zastosowanej pamięci RAM DDR2 (533 MHz)
pamięci RAM rozszerzalna do 2 048 MB
karta graficzna Intel Graphics Media Accelerator (GMA) 950
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Ogólnie gry tak rozwinięte graficznie jak Gothic, Far Cry, Obvlion są tworzone na kompy stacjonarne, poza tym laptopy nie służa do grania, aczkolwiek do pracy ... Poza tym jak wiesz, laptopy zazwyczaj nie mają super kart graficznych, mają je optymalne do reszty cześci tak aby mozna było na nim pracować, jakiś film obejrzeć i może pograć w jakieś lżejsze gry ;> Nom chyba, że masz juz lapa za 5000 zł. to wtedy może szarpniesz ;> Ale sądząc po 1024 ramu i procu 2.0 to raczej ten lap nie jest takiej ceny i jakości ;) Choć wiesz, zawsze możesz spróbować :)
 

greliusz

New Member
Dołączył
25.12.2007
Posty
10
Ja sie niezgodze pracuje w Irlandii i kupiłem specjalnie laptopa na święta teraz aby móc grac w Gothica tutaj za 3800zł smiga całkiem dobrze Intel core duo 1.5GHZ 2Gb DDRamu Nvidia GeForce8600GS TurboCache 1024MB Kupiłem tylko i wyłacznie dla Gothica a stacjonarnego kompa tu nie kupie bo nie mógłbym go zabrac do kraju
 

Dami 1200

Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
174
Popieram poprzednika sam mam i teraz piszę do was z laptopa i mi G3 chodzi ( na najniższych detalach, ale działa bez większych problemów), a mam podobne właściwości kompa jak założyciel tematu - moim zdaniem G3 Ci pójdzie na najniższych detalach i może ci się lekko ciąć :p
 
Dołączył
30.11.2007
Posty
166
Niewiem Dami jak ci moze G3 chodzic na laptopie.U mnie na pudelku pisze:"Uwaga!Gra nie jest obslugiwana przez zintegrowane uklady graficzne (np. w laptopach)".Mysle wiec ze ci nie pojdzie.
 

Dami 1200

Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
174
CYTAT(Prince of Persia @ 23-02-2008, 09:11) index.php?act=findpost&pid=171414
Niewiem Dami jak ci moze G3 chodzic na laptopie.U mnie na pudelku pisze:"Uwaga!Gra nie jest obslugiwana przez zintegrowane uklady graficzne (np. w laptopach)".Mysle wiec ze ci nie pojdzie.

No wiem, że tak pisze, bo ja też mam oryginalnego G3 ale u mnie wszystko ładnie i pięknie działa :p Po prostu wsadziłem, zainstalowałem i tyle nie grzebałem w sterownikach lub coś :p
Asus to dobra firma :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom