A Co Z Rangami?

Status
Zamknięty.

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Pewnie niektórzy sie zdziwią, że pisze taki post (jako ktoś, kto ma setki napisanych wypowiedzi i teoretycznie na rangach mu nie powinno zależeć). Chodzi o to, że ja, i pewnie wielu innych użytkowników, chciałbym wiedzieć, jakie są rangi na forum. Coś nigdzie tego nie widzę, a chce wiedzieć, ile muszę napisać, by otrzymać nową. Myślę, że każdy to powinien wiedzieć. Dziwie sie trochę, że nie ma o tym przyklejonego tematu, zastanawiam się, czy może nie dla uchroniena forum przed spamem, ale wątpie, by to cokolwiek zmieniło. Prosiłbym cLoNe'a o rozważenie tych słów i ewentualnie przyklejenie tematu z rangami a jak nie, to chociaż uzasadnienie, niestety zdarzalo sie, że mój temat został blokowany bez żadnego uzasadnionego powodu (np. z pytaniem, dlaczego mamy w dziale NK jak byk przyklejony temat o tym, skądpobrać crack, chociaż rzekomo forum nie propaguje piractwa - mówi o tym regulamin).
Pzdr
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Według mnie jest to zbędne. Każdy wtedy by walczył o to, aby był Generałem, niż tragarzem. Kiedyś ta kwestia była już poruszana. Wydaje mi się, że posty piszesz dla ludzi, a nie dla rangi. Wedle mnie to mogą one nawet zostać całkowicie skasowane
smile.gif

No i czy nie lubisz zaskoczenia z nowym napisem pod avatarem? Bo ja lubię. Lepiej nie wiedzieć i się cieszyć z nowej rangi, niż czekać za nią więdząc jaka będzie.
 

Glifion

Hitman
Weteran
Dołączył
19.11.2004
Posty
563
Niewolnik 0
Tragarz 5
Handlarz 15
Obywatel 30
Członek Rady Miejskiej 60
Pomocnik Magów Wody 90
Rekrut Straży Magów Wody 120
Strażnik Magów Wody 160
Dowódca Straży Magów Wody 220
Rycerz Wody 300
Dowódca Rycerzy Wody 400
Generał Rycerzy Wody 520
Paladyn Wody 600
Wojownik Adanosa 820
Kandydat Próby Wody 1000
Nowicjusz Wody 1200
Mag Wody 1400
Arcymag Wody 1600
Członek Rady Wody 1800
Wybraniec Adanosa 2000
Adanos 2500

Tylko mi nie nabijać postów dla rang bo zamorduję... listę podałem tak na przyszłość. Temat zamykam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom