Aż Takie Duże Nie Dopracowania Fabularne...

Status
Zamknięty.

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Wiem że Gothic 3: ZB to pełna bugów gra itp. ale to co mnie spotkało przy wejściu Gothy przekracza wszystko, Stoi sobie ładnie na środku Wojownik z Gothy, zagadałem do niego by się dowiedzieć tego i owego, wiecie jak to jest w gothicu, gadasz jak najwięcej może się dowiesz czegoś ciekawego. I się pytam tego wojownika od kiedy służy Gornowi, a on walnął że służy mu od kiedy smok-ożywieniec nie żyje xD. To mnie rozwaliło, ale jednocześnie załamało. Drugi podobny przypadek pytałem się kogoś od kiedy paladyni służą Lee a koleś powiedział że paladyni służyli Lee jeszcze za Rhobara albo jakoś tak(nie pamiętam dokładnie).
Nie dość że questa się nie porządnie zrobić bo są błędy że możesz komuś coś dać nawet jak tego nie masz i połowa dialogów która powinna być mówiona przez Bezimiennego jest mówiona przez jego rozmówce. Tego nie mogli nie nie zauważyć bo przecież nagrywali dialogi, jeżeli nagrali z błędami to wiedzieli o nich, i tu straciłem kompletne zaufanie do Gothic 4, dobrze że będzie Risen.
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
hmmm to z wojownikiem gorna jest ciekawe ale z paladynem lee to on miał na myśli odkąd rhobar umarł...
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Mi się zdaje że powinien tak powiedzieć, ale w rzeczywistości powiedział inaczej.

- Od kiedy paladyni służą Lee? -
- Paladyni służyli Lee jeszcze w czasie wojny z orkami -

Jakoś tak to szło, na jedno wychodzi, ja tu widzę wielkie niedopatrzenie, a wojownik z Gothy jest po prostu super, jak mogli wypuścić na rynek taką grę, teraz to bym za nią 5 zł nie dał.
 

Gorn4

Member
Dołączył
4.12.2008
Posty
81
Lee w czasie wojny był generałem więc to może z tego wynika, a ten wojownik to zwykły kanciarz :D
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Jeszcze jeden: Mieszkanka Gothy, widać że ma tą czterdzieche mówi że się urodziła w Gocie, ludzie Beziego nie było 2 lata tylko.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
@up

Mogła urodzić się w Gocie, a za jakieś 38 lat przyzwano tam demona. Za 2 lata ona wróciła... Może tak było ;)
 

onibaksu

New Member
Dołączył
22.8.2009
Posty
14
RoMek ->
1. Paladyni służyli Lee kiedy ten był generałem za czasów Rhobara. (zanim trafił za barierę)
2. Gotha nie od zawsze była zniewolona przez demony. Jak najbardziej możliwym jest pochodzenie owej kobiety z tego miasta.
A najemnik Gorna to jakaś bzdura.
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
A ja mam coś czego nie przebijecie :p. Z kąd Anog i Inog wiedzieli że Bezi wraz z Xardasem udali się do niezbadanych krain? :D
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Zmierzch Bogów to ciężko nawet nazwać to grą. Może z paladynami przesadziłem ale Wojownika z Gothy to ja jutro wkleję screena, żeby wypuścić grę z takimi wadami wrodzonymi...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom