90%+ umiejętności walki

Status
Zamknięty.

goldup

Member
Dołączył
6.2.2005
Posty
30
Co daje 90%+ umiejętności walki bronią jednoręczną? Nie zauważyłem żadnych zmian w porównaniu z poprzednim poziomem umiejętności. Tak właściwie to nie wiem czy się ten poziom umiejętności zmienia, bo nadal mam "mistrz".
 

Ziom Xardas

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
132
poziom mistrza jest od 60% w zwyz i im wiecej % tym szybciej macha tak przynajmniej mi sie wydaje
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
mistrz to jest ostatni poziom walki i będziesz miał aż do końca a moim zdaniem ten % oznacza możliwośc zadania ciosy krytycznego ale moige sie mylić
 

Iron

Member
Dołączył
1.11.2004
Posty
149
dokladnie to jest szansa na krytyczne
jezeli masz 60% to z obliczen wychodzi( co latwo zauwazyc) ze na 10 ciosów to 6 powinno byc krytycznych czyli takich co zadaja higth dmg
jezeli masz te 90% to juz na 10 szczalow az 9 bendzie kritikalem datego warto w umiejetnosci inwerstowac
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Zgodze się z tym bo jak masz 105 % krytycznych co jest możliwe z taką książką to karzde uderzenie to cios krytyczny a jeśli masz ponad 100 siły i kose 110 to czarnego trola masz na kikla bomb
 

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
% walki oznacza zadania cisu krytycznego czyli jak bysmy mieli 0% (to jest nie mozliwe) nie zadawali bysmy ciosow krytycznych czyli kordelas ma obrazen 145 a jakbysmy mieli % walki bronia jednorczna czyli nie zadawali bysmy krytycznych obrazen czyli 145 a jak mamy 10% to mamy szanse 10cio % ze trafimy go najwikszym obrazenie czyli 145 :]

nie wiem czy mnie ktos zrozumie ale moze :]
 

goldup

Member
Dołączył
6.2.2005
Posty
30
QUOTE
nie wiem czy mnie ktos zrozumie ale moze :]
No nie powiem ciężko
tongue.gif
ale jakoś :>
 

Zwierzak

New Member
Dołączył
18.2.2005
Posty
18
% daja to ze im wyzszy % to tym wieksze masz obrazenia a stopnie takie jak: zielony, wojownik, mistrz to daje tylko to ze gosc inaczej wymachuje mieczem
 

goldup

Member
Dołączył
6.2.2005
Posty
30
QUOTE % daja to ze im wyzszy % to tym wieksze masz obrazenia a stopnie takie jak: zielony, wojownik, mistrz to daje tylko to ze gosc inaczej wymachuje mieczem
Tak widzę, że się nieźle znasz :/ Nie rozgrzebuj starych tematów bo ten akurat wydawał mi się zakończony... A jeśli już musisz coś napisać to najpierw sam się dowiedz a potem pouczaj, ok?
 

phela19

Member
Dołączył
15.2.2005
Posty
52
krytyczny

kiedyś miałem 2% walki bronią jednoręczną i zadawałem ciosy jak mistrz.
tongue.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom