5 lvl

Status
Zamknięty.

none

Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
161
Czy mozna przylaczyc sie do szkodnikow? Bo jak probuje to mi wyskakuje ze wymagany jest 5 lvl a ja mam w tym momencie 7! Czy to tez jakis glupi bag, bo chcialbym sie do nich przylaczyc.
 
A

Anonymous

Guest
Level masz dobry ale musisz zrobić zadania dla nich.Dopiero możesz się do nich przyłączyć.
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Musisz przynieść pierścień Mordraga a potem listę Iana. Wtedy powinieneś być w Obozie.
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
pogadaj z laresem jak masz pierscien mordraga!!!
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Pierścień Mordraga nie jest wymagany. Musisz mieć najpierw listę Iana, potem 400 bryłek rudy ze sprzedaży ziela (najpierw pogadaj z Baalem przy kotle, potem z tym w barze- musisz dać strażnikom 100 bryłek). No i oczywiście 5 poziom. Pierścień Mordraga zaś jest jednym z dodatkowych zadań- tak jak w SO nie musisz mieć zadania od Thorusa, jeśli masz od Scatty'ego.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Bo musisz jeszcze wykonać misję którą ci da Lares z okradzeniem tego ziomka z bractwa co siedzi se w tej " gospodzie" na środku jeziora. Mieć 5 lev. i dać pierścień Mordraga.
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Bruce

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
164
Ja miałem 8 lvl, dałem Laresowi pierścień i 400 bryłek, a i tak był komunikat, że jest wymagany 5 lvl. Jak to wtłumaczyć? A o liście Iana nie było ani słowa.
 

huk

Member
Dołączył
9.9.2004
Posty
366
Poprostu musisz wykonać dla nich kilka zadań byś został przyjęty
tongue.gif
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Ja miałem 8 lvl, dałem Laresowi pierścień i 400 bryłek, a i tak był komunikat, że jest wymagany 5 lvl. Jak to wtłumaczyć? A o liście Iana nie było ani słowa.

Bo listę musisz przynieść z własnej inicjatywy
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
hehehe

Megarion ma rację.Ale co do tego że aby wejść do gospody na jeziorze trzeba zapłacić 100 bryłek rudy strażnikom to się nie zgodze - wystarczy wyjąć miecz i wbiec do środka - oni wyjmą swoje i będą tylko krzyczeć żebyś schował broń ale cię nie zatrzymają
tongue.gif
tongue.gif
tongue.gif
W innych sytuacjach też to działa - np: w starym Obozie - tylko się będą troche pluć ale ci nic nie zrobią
biggrin.gif
Za to w Gothic 2 to jużnie działa (może to i lepiej... ) 8)
 

Biały

Barotelli
Dołączył
2.9.2004
Posty
290
Diego ze starego obozu każe ci iść do kopalni po liste. Bieżesz liste i niesiesz ją do Laresa. On zmienia ją i zanosisz do Lee. Wracasz do Laresa i możesz zostać szkodnikiem.
 

zaitsev

Member
Dołączył
22.10.2004
Posty
233
zeby wejsc do baru na jezioze wystarczy isc wczesniej do wolnej kopalni wziasc za darmo ubranie kreta od jakiegtos goscia chyba senyah czy jakos tak on jest niedaleko okyla i isc do baru i powiedzec ze sie jest kretem i wchodzisz za darmo
 
A

Anonymous

Guest
co wy mówicie wystarczy wziąść strój kopacza i powiedzieć im rze sie nim jest i cie wpuszczają.
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom