45 Minut Gameplaya

Status
Zamknięty.

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
http://gameone.de/blog/2009/9/risen-uber-45-minuten-gameplay-pur

To se możemy pooglądać. Jakoś filmiku na pewno nie jest najwyższa. Ale nie o to chodzi, bo wiadomo, że grafiką będzie dobra. ciekawią mnie bardziej, takie przyziemne gry jak animacja postaci, wymachiwanie szabelką i dialogi.

Jak dla mnie jest to wierna kopia G3. Podobieństw jest multum. ale cóż się dziwić - od jednego ojca dzieci podobne przecież są. I nie martwo mnie to, bo to, że G3 im nie wyszło, nie znaczy, że Z Risen też im nie wyjdzie, skoro powierzchniowo to druga część G3. Bo jeżeli fabuła wciągnie, będzie wielowątkowa, zaskakująca, z nagłymi zwrotami akcji - to wszystko inne będzie dla mnie na drugim planie. Dlatego nie podniecam się żadnym z video.

Co ciekawe, są szansę, by polska premiera gry miała miejsce w ten sam dzień co światowa. Nowość? Ale to nic pewnego.
 

Baal Cadar

Obywatel
Dołączył
30.8.2009
Posty
139
Hmm.... co tu mówić.
Gra nie jest aż tak rewelacyjna jak sądziłem, ale mogę powiedzieć że jest dobra.

PS. Feee.... jaka brzydka woda!
 

Jurusi

Member
Dołączył
12.2.2008
Posty
44
Trochę się zawiodłem, tak jak wyżej woda taka nie naturalna w nie których miejscach, walka to mała porażka, taka nie realistyczna, ruchy tak dziwnie zgrane "takie bajkowe" i te przeskakiwanie wydaje mi się, że w gothic-u walka była lepsza, teraz trochę rozumiem co miał na myśli koleś, który robił recenzje Risena. Jak na 09r. powinna być bardziej real, choć nie znam intencji twórców. Ale do grafy tako jakiej to nawet nie ma zastrzeżeń :D
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Zgadzam się, woda słaba, animacje słabe, walka słaba, ale nie wiemy jak w to się gra. Bo gdyby ktoś popatrzył na G1 to też by powiedział że walka słaba, a według mnie walka w G1 była o wiele lepsza niż w większości dzisiejszych grach. Grafika jakoś nigdy nie była mocną stroną Piranii, najgorzej mieli z optymalizacją, ale z tego co czytałem w wielu źródłach gra nawet teraz jest dobrze zoptymalizowana. A to że woda jest brzydka to pikuś. Grafika może być nawet jak w Wolfenstein'ie 3D i tak mnie to mało obchodzi - najważniejsza jest fabuła, klimat itd. Jak to będzie, to na pewno wiele osób tą grę doceni.
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
to będzie jak gothic :) normalnie sobowtór gothica ^^. bardzo ładne grafika też światna. ale walka jest po prostu rewelacyjna!! o wiele wiele lepsza od tej z gothica 1,2 czy 3. przypomina mi to machanie mieczem z fable :p parowanie tarczą to jak w gothic 3 a parowanie mieczem podobne do tego z prince of persia dwa trony. fajnie ekwipunek rozbudowany opisy przedmiotów itp. walka nie jest tak łatwa (na arenie) jak w gothic 3 koleś troche się namęczył aby kogoś pokonać nie jak w g3 machniesz 2razy mieczem i już leży. NPC widać że tępi też zbyt nie są. ogółem super gra będzie :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom