3 Drobne Zmiany

Status
Zamknięty.

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Zmiana numer 1.
Wywalenie "Jeśli masz problem z Arcania: Gothic 4 napisz temat w tym miejscu.".
Powody:
- Odnośnik jest w tym samym kolorze co tekst...
- ...co sprawia, że ktoś może sobie pomyśleć, że jeżeli ma problem z G4 to ma napisać w sb. I tak właśnie robią!

Zmiana numer 2.
Ustawienie SB od minimum 30 postów- najlepiej by było, gdyby SB widzieli ludzie tylko od 30 postów i od 30 postów mogliby w nim pisać.
Powody:
- Mnóstwo shoutów w stylu "gdzie jest XXX w g4", "skont sciongnonc g4", "macie cracka do g4?"
- Zamiast pisać tematy w dziale Problemy, nowi userzy bez postów piszą 2-3 shouty na SB, po czym znikają z forum...
- które staje się przez to puste; gdyby nowi nie mieli dostępu do SB, na forum panowałby większy ruch

Zmiana numer 3.
Zastąpienie "Jeśli masz problem z Arcania: Gothic 4 napisz temat w tym miejscu." czymś lepszym, a mianowicie "Piratom nie pomagamy z problemami w Arcania: Gothic 4"
Powody:
Mnóstwo shoutów w stylu "skont sciongnonc g4", "macie cracka do g4?"



Zapomniałem o najważniejszym. To moja propozycja :p
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Ad. 1 - poprawione.
Ad. 2 i Ad. 3 - odrzucam.
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
A szkoda, że odrzucasz zig, bo akurat z ad. 2 się zgadzam. Tyle, że sb powinno być WIDOCZNE, jednak dostępne od powiedzmy tych 30 postów. Na forum rzeczywiście byłby wtedy większy ruch, a oszczędzilibyśmy sobie durnych sytuacji i 50 banów w ciągu dnia, z powodu karcenia piratów.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Za niedługi czas sytuacja z piratami się wyciszy, kiedy to przejdzie pierwszy boom ściągania po premierze.
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
To prawda, lecz nie zmienia faktu, że przydałaby się taka blokada... sam pamiętam, że gdy się zarejestrowałem chciałem się do SB dostać... udało mi się to po dwóch latach, jak wróciłem i napisałem kilkanaście postów których mi brakowało, ale to szczegół xD W każdym razie dla tych wartościowych userów którzy pragną zostać, SB może być swego rodzaju wyznacznikiem, jak niegdyś dla mnie.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Z drugiej strony tworzy kolejną, zamkniętą swoista kastę na forum. Niegdysiejsza blokada sb do x postów była zrobiona z powodu masy ataków trolii na sb, z czym moderatorzy nie mogli sobie poradzić (nie można non stop siedzieć na forum). Teraz to zdjęliśmy i tak pozostanie.
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
zdjęliście i narzekacie na zastój. Bo jakoś nie widzę zwiększonego ruchu :) i popieram pomysł, że dostęp do sb powinien być od 'x' postów - jakkolwiek mój głos nie ma tutaj zbyt dużego znaczenia (część osób zapewne zna powód)
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
jakkolwiek mój głos nie ma tutaj zbyt dużego znaczenia (część osób zapewne zna powód)

Oczywiście mogget, nie wiem w ogóle po co to tutja pisałeś i tak tego nikt nie przeczyta.

zdjęliście i narzekacie na zastój.
"Wy" w sensie administracja? Ja na zastój nie narzekałem. A co do dostępu do sb od x postów, to może rozwiniesz myśl? Samo "za" do mnie nie przemawia.
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
Wybacz mi mojego jakże chaotycznego oraz bezsensownego posta - obiecuję, że to się nie powtórzy.

Poprzez 'Wy' miałem na myśli grupę ludzi która narzekała, że na forum jest zastój - w niej również znajdowali się członkowie administracji.


Samo "za" do mnie nie przemawia.
Być może, nie moja sprawa, ja tylko wydałem swoją opinię bo forum jest od pisania postów a nie siedzenia na sb i pisaniu i byle czym - od tego są czaty; chyba, że coś się zmieniło?
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Nad shoutboxem, w prawym górnym rogu jest taki minusik - klikasz go i sb znika ci ze strony. Skoro ci się ono nie podoba, nikt nie każe ci tam zaglądać. A jak widzę, siedzisz tam w tej chwili i piszesz. Więc jak to w końcu z tym jest?
Prosząc o rozwinięcie tematu, myślałem, że masz jakieś konkretne zastrzeżenia, a nie takie, że od pogaduszek jest chat. no ale przecież trzeba pokazać, że jestem przeciw, no nie? Podkreślić swoje "pokrzywdzenie". Mogget, nic do ciebie nie mam, ale powoli zaczyna mnie śmieszyć kreowanie przez ciebie siebie samego jako męczennika walczącego o dobro forum, który jest zaszczuty przez zła administrację.

Temat zamykam, bo do niczego dobrego nie prowadzi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom