20 Workow Pszenicy

Status
Zamknięty.

kubala1869

New Member
Dołączył
12.3.2011
Posty
15
mam 15 worków
5 z Vengardu
5 z pod wierzy w Ghocie
5 z miejsca gdzie w 3 byli zlodzieje pszenicy a teraz znajduje sie mag Rollan
gdzie znajdę pozostałe 5 sztuk??
potrzebne sa do zakończenia zadania "Theodor prosi o dostarczenie 20 worków pszenicy do magazynu żywności."

-------------mam w edycje rozszerzona-----------------
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Nie jestem pewien, ale zdaje mi się, że są na farmie między Silden a Gothą, przed palisadą wojowników Gorna. Może się mylę, lecz myślę, że tam właśnie powinny znajdować się worki. Jeżeli tak nie jest pisz w temacie, to będziemy "knuli" dalej ;)
:
 

kubala1869

New Member
Dołączył
12.3.2011
Posty
15
Chodzi ci o to miejsce gdzie jest mag Rollan przy wejściu do jaskini a w podstawce byli złodzieje tam bylem mam już stamtąd 5 worków
a pomiedzy "Silden a Gothą" jest Okhara nie ma farmy??
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Z grubsza tak. Ale nie musisz zbaczać aż tak. Farma jest na drodze między Montrą a Ghotą (Silden, to pomyłka) Ale ten rejon przed jaskinią gdzie stoi Rollan też warto przelecieć, bo tam też są chyba worki z ziarnem przenicy...
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Poszukaj jeszcze raz w Vengadzie znajdziesz tam jeszcze 5 worków. One znajdują w okolicy świątyni Inosa.
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
w podstawce było kilka w miejscu gdzie były złodzieje zboża i o ile pamiętam twórcy nie usnęli ich i o ile pamiętam zostały tam w zmierzchu bogów.
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Ja pod wieżą w Gothcie znalazłem chyba coś koło 10 worków. Poszukaj w Vengardzie koło farm, na pewno kilka (chyba 6-8 z tego co pamiętam) jest koło zagrody świń. No i parę worków (chyba 3) można kupić od kowala w Monterze. Generalnie w całej grze powinno być poukrywane około 30 worków - 20 dla Theodora + chyba 6 dla tej kobiety w Gothcie - mi po wykonaniu tych dwóch zadań zostały w ekwipunku 4 worki.
 

kubala1869

New Member
Dołączył
12.3.2011
Posty
15
jak to się mówi szukajcie a znajdziecie i znalazlem w edycji rozszerzonej jest wszystko lepiej pochowane a brakujące 5 worków znalazlem w Vengardzie (jest tam ich 10) kolo zagrody świń jest 5 a po drugiej stronie "uliczki" gdzie jest grupa palladynow jest kolejne 5 dobrze ukrytych miedzy zmagazynowanymi tam dobrami
dzięki wszystkim za pomoc można zamknąć
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Zamykam.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom