2 Pytania

Status
Zamknięty.

Illi

New Member
Dołączył
2.8.2008
Posty
5
Witam.
Może te pytania nie są jako tako problemami ale...
1.Jak zdobyć runy Beliara? Modlę się ale tracę mnóstwo żyć a zyskuje jedynie kase... straciłem ponad 100 Hp i nie dostałem runy (chciałem tylko sprawdzić ale nic nie dało żadnej runy)
2.Jak się zaczyna grę w wieży Xardasa to za kratami jest taki kufer... jak tam się dostać i czy jest tam coś ciekawego? (jakoś nigdy tym się nie interesowałem a teraz przeszukałem wieże cała za jakimś przyciskiem ale nie znalazłem). Więc pytam jak tam można sie dostać?

Z góry thx za odpowiedzi.
POZDRAWIAM
 

toros1

Member
Dołączył
25.7.2008
Posty
50
Znam odpowiedź na pytanie drugie. Krate otwiera przycisk, który znajduje się z prawej strony płomienia w kominku Xardasa. Nie widać go więc musisz na czuja naciskać aż ci Bezi wyczaji ten cyndzel.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT
1.Jak zdobyć runy Beliara? Modlę się ale tracę mnóstwo żyć a zyskuje jedynie kase... straciłem ponad 100 Hp i nie dostałem runy (chciałem tylko sprawdzić ale nic nie dało żadnej runy)



Musisz być Magiem wtedy jak zyskasz szpon beliara to będziesz mógł go sobie zostawić i ot będziesz także mógł modlić się o runy.



2.Jak się zaczyna grę w wieży Xardasa to za kratami jest taki kufer... jak tam się dostać i czy jest tam coś ciekawego? (jakoś nigdy tym się nie interesowałem a teraz przeszukałem wieże cała za jakimś przyciskiem ale nie znalazłem). Więc pytam jak tam można sie dostać?

Na to pytanko odpowiedział kolega wyżerj :)

Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom