2 problemy

Status
Zamknięty.

kylo14

New Member
Dołączył
22.2.2005
Posty
16
1. mam 13 poziom będę szedł po ornament w tym lesie duzym ale niedam sobie rady z poszukiwaczami, prosiłem laresa o pomoc on powiedział żebym do niego przyszedł jak będziemy mieli wyruszać, wracam do niego i niema opcji dialogowej o_O . Kogo jeszcze można tam wziąść ? albo jak ten problem rozwiązać nie zaczynając od nowa
2. jestem magiem i 5 many kosztuje mnię 10 PN, to jest specjalnie zrobione czy jakiś błąd ? :|
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
...

1. Nie mozesz poprosić kogos wiecej, masz pewnie buga, bo poszedłeś z Laresem do Najemników, a nie powinieneś :? Moze kod na ornament pomoże...
2. Jest to specjalnie zrobione przez twórców gry. Takie drobne :twisted: utrudnienie
tongue.gif
 

kylo14

New Member
Dołączył
22.2.2005
Posty
16
Re: ...

szczurek napisał:
1. Nie mozesz poprosić kogos wiecej, masz pewnie buga, bo poszedłeś z Laresem do Najemników, a nie powinieneś :? Moze kod na ornament pomoże...
nie byłem z nim nigdzie :| nie używam kodów
no cóż sprobuje ich jakos czarami uszkodzic i dobije pod postacia smoczego zebacza
 

flash

Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
131
Ja miałem taki sam błąd bo poszłem do najemników
sad.gif
Więc musiałem póśc do lasu sam jakoś dałem rade magiem ale gdy grałem najemnikiem to wszystko było dobrze .
 

Ruzives

Member
Dołączył
23.2.2005
Posty
44
Ludzie ludzie przecież to bug stary jak moja zbroja. Oczywiście po pójściu z Laresem do Onara lub tam jeszcze gdzieś to się "zmęczy" i możesz sobie sam pakować manatki do lasu.Ale... Ja tam pierwszy raz z nim ide do magów wody a potem do lasu.

PS: Do dupy zrobiłeś. Radze pierwsze chodzić do Jarkendaru a nie do GD!!! To jest dużo lepsze !! :!:
 

Spec

Member
Dołączył
19.2.2005
Posty
34
13lvl i już poszukiwacze? chłopie, wkopałeś się nieźle, teraz trudno Ci będzie w Khorinis i okolicach. Ja mam 22lvl, kończe Jarkendar i z poszukiwaczami zamierzam się spotkać dopiero koło 25lvl
smile.gif
Wtedy to już powinno być łatwo.
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Ja mam dopiero 10 lvl. i zaczynam 2 rozdział. Chłopie jak ty tam sobie poradziłeś :?: Chyba na cheat god grałeś...
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Istnieje sposób - kup eliksir szybkosci lub się przemień w zwierza i biegnij ile sił! Przy odrobinie szczęścia przy kaminnym kręgu beda cię gonic tylko wilki, szczury i szkielety-gobliny. Jednak wargi też mogą, a wtedy to już gorzej...
a co do drugiego to nie martw się - potem za 5 bedziesz płacił 15, potem 20, aż w końcu 25 :twisted: A ten problem był juz wałkowany tyle razy...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom